SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pride Bushido 11-wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Banet dla mnie jest konkretnym kozakiem.Przy ogladaniu jego HL mozna mozna sie niezle usmiac :)Co do Hektora to z duzej chmury mały deszcz.Baroniemu zamiast koksu polecam płatki z mlekiem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
nie przekreslajcie jeszcze hectora bo wydaje mi sie ze jeszcze sie pokaze tym bardziej ze jest pod okiem yoshidy.
poza tym sedziowanie pozostawia duuuuzo do zyczenia.
ogolnie malo ekscytujace bylo to bushido.

a kreciolek to lachociag
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
jak dla mnie zachowanie benneta to lekka...żenada - facet musi mieć klase, a nie takie cyrki. mi sie tam nie chciało śmiać, tylko płakać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pod tym samym linkiem co wczoraj http://m01001101a.dnsdojo.org:8666/listen.pls leci teraz Bushido tylko ze z amerykanskim komentarzem wiec jesli ktos nie ogladal jeszcze walk to polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
Joanna B. klasa to pojecie bardzo wzgledne... a wiele rzeczy nalezy traktowac z przymruzeniem oka... sport to sport... sport to rozrywka... sport to widowisko wiec daj prosze spokoj Szalonemu Koniowi

odrobinka luzu nie zaszkodzi

Zmieniony przez - andreazz w dniu 2006-06-05 14:23:07

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7672
wejście Gono [Gouno?] za***iste na maxa

Krasnoludki, które można spotkać w lesie to nie mali ludzie, ani dzieci.
Są to zwierzęta i mogą przenosić choroby.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3048
Amar Suloev vs. Murilo Bustamante - słuszna decyzja, dziwne że Murilo nie starał się bardziej wejść w parter, wdał sie w bokserski pojedynek a już od początku było widać że amar radzi sobie lepiej, szkoda Busty ale z drugiej strony fajnie że Suloev przeszedł, zobaczymy co dalej pokaże.

Paulo Filho vs. Gregory Bouchelagem - nie ma co szczególnie pisać, dominacja Paulo totalna - chociaż nie lubie stylu walki Filho trzeba powiedzieć że idze jak burza przez te turnieje

Ryo Chonan vs. Joey Villasenor - świetna walka moim zdaniem! dynamiczna, dużo wymian - konkret! a czy dezycja słuszna to do końca nie wiem, wkażdym razie oglądało sie świetnie

Makoto Takimoto vs. Gegard Moussasi - szkoda chłopaka, tyle można powiedzieć

Charles Bennett vs. Tatsuja Kawajiri - Kawajiri znowu skopał tyłek Bennettowi, super walka, sie potarzali chłopaki i wyszło tak jak ja osobiście przewidywałem! Kawajiri rządzi!

Olaf Alfonso vs. Hayato "Mach" Sakurai - z takim przeciwnikiem Sakurai nie mógł inaczej zakończyć, krótko i solidnie.

Akihiro Gomi vs. Hector Lombard - byłem pod wrażenie jak Gono ustawił tą walke, po pierwszej furii Lombarda (po której siadła mu kondycha albo motywacja - sam nie wiem). Gono punktował go az miło no i pozamiatane! ale myśle że z Lombarda będą ludzie!

Denis Kang vs. Murilo Rua - WOW, szok jak u wszystkich! To było szybkie. Tak jak pisał Kilibian,mysle że Ninja powinien zastanowic sie co do swojej kariery, kurcze on przegrywa ostatnio wszystko co może, szkoda żeby stał sie popychadłem (o ile już nie jest). Zmiany wag widze mu nie pomagają bo wszędzie dostaje po nosie. Ciekawe co będzie dalej z tym zawodnikiem...

Kazuo Misaki vs. Phil Baroni i Marcus Aurelio vs. Mitsuhiro Ishida jeszcze nie widziałem (ale wyniki mnie mocno zaskoczyły)

Hawk!

I just don't want to die without a few scars.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
a czemu nie skomentowales walki kreciol vs Sfd??

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Ja sie zawiodlem na Lombardzie.Mialem nadzieje zobaczyc kilka jakis ladnych rzutow w jego wykonaniu a tu dupa.Na poczatku leci do przodu i po 2 min juz nie ma na nic sily.Mysle ze chcial szybko skonczyc walke zeby sie popisac przed japonska publicznoscia no ale coz takie furiackie ataki to on moze wykorzystywac na kelnerach a nie w Pride.

Makoto Takimoto nie wiem jak to zrobil ze mu przeciwnik wyszedl z balchy...

A co do Gouno to moim zdaniem lansuje sie on troche na Genkiego tymi wejsciami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3048
Kręcioła vs. SFD - trzeba przyznać chłopak walczył dzielnie, ale ta walka nie mogłą sie inaczej skończyć za wysokie progi, myśle że powinien zakończyc kariere

Zmieniony przez - Royler w dniu 2006-06-05 15:39:27

I just don't want to die without a few scars.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walki z Bushido 11-nie podawac tu wynikow!!!

Następny temat

KSW V - wyniki...

WHEY premium