SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pride Bushido Welterweight GP - oficjalna rozpiska

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Ikuhisa Minowa vs. Phil Baroni
Masanori Suda vs. Murillo Bustamante
Ryo Chonan vs. Dan Henderson
Akihiro Gono vs. Daniel Acacio


Walka rezerwowa:
Ryuta Sakurai vs. Paulo Filho

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Półfinały (przed chwilą doczytałem), odbędą się następująco:

Zwycięzca Ikuhisa Minowa/Phil Baroni vs zwycięzca Masanori Suda/Murilo Bustamante
Zwycięzca Ryo Chonan/Dan Henderson vs zwycięzca Akihiro Gono/Daniel Acacio

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Więc będzie ich tylko ośmiu? Szkoda, bo chociażby Paulo Filho zasługuje sobie na pełnoprawny udział w imprezie, a nie tylko w walce rezerwowej.

Moje typy to:

Minowa vs Baroni - strasznie bym chciał, żeby Minowa skopał mu tyłek, ale to się chyba nie uda
Suda vs Bustamante - Bustamante
Chonan vs Henderson - Henderson
Gono vs Acacio - Acacio

Walka rezerwowa: stawiam na Filho.

A w całym turnieju powinien wygrać Dan Henderson. Życzę mu tego, bo bardzo go lubię i jest świetnym fighterem. Ponoć bardzo mocny jest też ten Acacio i ja w to wierzę, bo sam fakt, że jest z Chute Boxe'u mówi za siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Rzeczywiście szkoda, że nie ma szesnastu zawodników bo wielu jest takich, którzy w równej mierze zasługują na udział w GP: Sakuraba, Kondo, Anderson Silva i jeszcze paru innych. Przy tej obstawie sądzę tak jak Kilbian: GP wygra Dan Henderson, ale zawsze mogą być niespodzianki.
Mam nadzieję, że nie będzie tylko takiej, że całość wygra Baroni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Moze nareszcie Bustamante doczeka sie rewanzu z Hendersonem. GO DAN !!!

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Anderson Silva to zdecydowanie osoba, której brakuje w tym towarzystwie. Bez niego ten turniej zaczyna budzić wątpliwości czy faktycznie zebrano tam 8 najlepszych fighterów do 83kg. Podobnie Kondo powinien tam wystartować. Sakuraba także; nie powinien zostawać w kat. do 93kg tylko zachować się racjonalnie i zejść niżej. W sumie zebrałoby się spokojnie 16 zawodników i wówczas ten turniej byłby naprawdę miarodajny. Ale i tak nie ma co narzekać...no chyba że całość cudem wygrałby Phil "Gey" Baroni. To by była katastrofa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
To prawda, brakuje tam kilku naprawde dobrych zawodnikow jak np. Saku, Kondo, Anderson Silva, Nakamura moze...

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Chcialbym takze jakiegos Gracie, moze Ryan'a ?

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Od początku było wiadome, że turniej 16-osobowy to raczej tylko marzenia... A i gdyby mieliby to być naprawdę zawodnicy z top 8 tej wagi to nie byłoby tam miejsca dla Gono, czy Sudy...

Nie zapomninajmy jednak, że będzie jeszcze turniej wagi lekkiej - tam, wydaje mi się, obsada będzie dużo ciekawsza i sam turniej będzie lepszy.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Przydałby się tam także Newton

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2669
Saib - mysle ze akurat Gono bardziej zasluguje na wystep niz Bustamante, chyba ze Busta prezentuje forme taka jak w walce z Quintonem
Kilbian - jak nie widziales to obejrzyj walke Acacio vs Takase , naprawde fajnie sie oglada hehe . Co do ewntualnego rewanzu Busta vs Hendo to bedzie powtorka z rozrywki , Busta nie przegra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Robert - nie, nie oglądałem tej walki. W ogóle żadnej walki Acacio do tej pory nie oglądałem, ale będę chyba musiał nadrobić zaległości, bo zdaje się, że to bardzo porządny fighter. Natomiast co do ewentualnego rewanżu między Danem i Bustamante to nie zrozumiałem. Będzie "powtórka z rozrywki", czy Busta nie przegra? Albo jedno, albo drugie, bo w pierwszej walce Henderson wykończył go nie w niecałą minutę przecież
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jutro UFC 54 - Boiling Point :)

Następny temat

Botha zawieszony

WHEY premium