SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawo w UK

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12235

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 975 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13827
mam do was takie pytanie czy w UK moge nosic przy sobie scyzoryk,noze...
co grozi za pobicie? chodzi mi o to gdy jestem polakiem i pobije kogos z tej samej narodowosci,stanie sie cos? czy policji to obchodzi?

[][][]----------[][][]<----Never Enought!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
za posiadanie kosy obojętnie jakiej nawet nożyka do tapet jest z tego co pamietam 2 lata i kara pieniężna bez limitu!!!
pobicie zwykłe to 500 do 1000funtów grzywny za wszczynanie awantur w miejscach publicznych teoretycznie a tak praktycznie jak kogoś ***niesz i to będzie pierwszy raz to cię wypuszcza po godzinie z komisariatu i tyle albo mogą ci w***ać zakaz opuszczania kraju np na 6 miechów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
Nie spamuj post niżej jest temat o prawie. Pozdrawiam

Co do tematu to co 2 młody anglik nosi kosę i co najważniejsze oni są na tyle tępi żeby jej użyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
wtam ostatnio pobilem, sie z klienem w anglii przed dyskoteka podbil mi oko on ma chyba lekkie tylko zadrapania.oboje bylismy pijani ja nawet bardzo bo nie pamietam nawet jak do tego doszlo potym zajsciu poszedlem do domu sprawa o tyle sie skomplikowala ze ten koles mial z kims innym tez zatarg i pech chcial ze tego samego wieczoru ktos inny prubowal jak to sie mowi "wjechac mu na chate " z tego co sie dowiedzialem od znajomych bo mieszkam w malej miescinie a takie rzeczy szybko sie tu roznosza nie zdolali rady wejsc tylko mu szyby chyba ztlukli a problem teraz jest w tym ze chyba chce mnie o ta prube oskarzyc jescze nie dostalem wezwania i twierdzi razem ze swoja dxziewczyna ze niby ja tam bylem . jak teraz moge na policji dowiesc ze mnie tam niebylo ,gdy do domu wrocilem rodzice jescze spali i nie wiem czy moge wziasc ich na swiadkow bo spali a ja niechcialem ich obudzic bo dostalem pod oko i chcialem uniknac awantury w domu i nie slyszeli kiedy wrocilem. wiec mam pytanie jak mam sie przed tym bronic i ewentualnie jaka kara grozi za pobicie bo niestety bojka byla :( a zapomnialem tez dodac ze na drugi dzien do jego domu ktos probowal mu wjechac jescze dwa razy aby sie do niego dostac (ja bylem w domu akurat juz rodzice nie spali i moga poswiadczyc ze bylem w domu caly dzien bo musialem jakos wylizac sie z tego lima pod okiem. tylko martwi mnie wlasnie ta sprawa ktora zaszla w nocy nie wiem jak przed tym sie obronic.

bardzo bym prosil o jakas sensowna rade
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedyna sensowna rada jaka przychodzi mi do glowy brzmi nastepujaco:

Narysuj na scianie pozioma kreske tak na wysokosci pol metra. Teraz skup sie. Sproboj przeskoczyc ta kreske. Proboj do skutku, biorac za kazdym razem solidny rozbieg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
a co wit82 ty tak pewnie prubowales i ci nie wyszlo szkoda bo moze troche rozumu bys nabral ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Facet, naucz sie uzywac kropki i przecinka, ogarnij zasady ortografii, bo sadzisz byki jak pol-analfabeta, potem powoli i ostroznie naucz sie jesc nozem i widelcem, a na koniec mozesz mi naskoczyc z potrojnym tulupem.

Rozumu to tobie brakuje, dlatego teraz musisz ogarniac problemy ze swiniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
a ty naucz się używać odpowiednio klawiatury na kompie,bo w polskim języku jest jeszcze "ł"ó" "ś" "ć"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
idz na Policje, powiedz jaka jest sytuacja i sie wyjasni
Nic ci nie zrobia, spisza zeznania i loozik, lepiej zeby mieli twoja wersje wczesniej ,niz pozniej
pozdro

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8114
Dolacze sie do pytania o prawo, nie bede zakladal nowego tematu a wiec :

Mialem sprae w sadzie za agresywne zachowanie ble ble, przyznalem sie do winy!! , dostalem grzywne 85f + godzina policyjna czyli bronsoletka na noge. ( Co mi pasowalo ) OK mieli prtzyjechac chlopaki i zalozyc. Bylem w domu czekalem , po 3 dniach list ze prosza o kontakt, OK dzwonie , mowili ze mnie nie bylo w domu, a bylem nie tylko ja i dziwnym trafem nikt nie slyszal domofonu. Powiedzialem ok to teraz jestem zeby przyjechali , oni mowia ze juz za pozno ze niemoga, odsylaja do sadu, bylem w sadzie, odsyla do nich - nic sie nie wskura - sumujac prawdopodobnie pojdzie list do sadu ze mnie nei bylo i pewnie bedzie kara od nowa + cos jeszcze ( na to sie nastawiam ) tylko taka jest sprawa ze wyrok mial sie skonczyc 2 lipca, teraz jesli sie to przeciagnie moze byc dluzej a ja konniecznie musze jechac 13 lipca do PL ( wesele ). Ide do adwokata, wczesniej mialem z urzedu jeszcze gorzej mi narobil, zobaczymy co powie ale to dopiero w piatek wiec narazie pytam, czy ktos sie orjentuje jak to sie moze skonczyc lub jak opoznic sprawe zeby odbyla sie po 13 lipca, niemoge nie przyjsc bo odbedzie sie bezemnie.

każdy ponad każdym ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Kocham te polskie historie sukcesu i integracji

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kulturystyka

Następny temat

poszukuje dobrego sklepy z odzywkami w usa internetowego

WHEY premium