SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawo w UK

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12241

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie rosmieszam Cie, dlatego napisalemze moze sie zawali, ile wytrzyma nie wiadomo, moze jeszcze za mojej kadencji sie rozwali moze nie, roznie bywa, nie ma w zyciu nic pewnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do pierdla, jak jest taki jak w szwecji, islandii czy innych podobnych krajach to mi nie przeszkadza siedziec, lepiej niz w wojsku, wiem bo mam kilku kumpli co im sie tam noga powinela, jeden wyszedl z licencjatem i kwalifikacjami lepszymi niz mial, do tego koryto i silka nie mowiac o innych sprawach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
Hahahaha...Ale ilu jest takich jak twoi kumple? Niewielu. Wiekszosc woli byc na wolnosci.

Zmieniony przez - vit82 w dniu 2012-06-20 16:14:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak bylem w Szwecji i bylem na odwiedzinach to az chcialo sie siedziec niz zap*****lac w robocie to takie wakacje ze studiami i za wszystko placi podatnik tepy bo wierzy w socjalizm haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
vit82
Ale ty rozmawiales z bankiem o tej karze, wiec mogli u siebie w sytemie nie widziec dalej niz 8 miesiecy. Jak sprawdzaja credit rating to prosza o to CRA czyli zewnetrzna agencje i ci trzymaja record 6 lat w systemie i czy sie ureguluje czy nie usowaja. Zreszta to wszystko jest w necie, wystarczy poszukac.

Moze sie system zawali? Nie rozsmieszaj mnie. Poczytaj sobie na czym polega system rezerw czastkowych i dlaczego drukowanie kasy bez opamietania musi skonczyc sie resetem. Musi bo historycznie zawsze sie tak konczylo. Obecny system monetarny to piramida z kart.

Odnosnie tego, ze jak by nie bylo zasilkow to by wszyscy siedzieli w pierdlu za kradzieze to nie masz racji. To sa klamstwa rozpowszechniane przez socjalistow, zeby wywolac strach przed upadkiem obecnego systemu, bo by im sie krecenie lodow skonczylo. Popatrz sobie na Argentyne. Tam nie ma zasilkow od czasu kolapsu, ludzie nie uzywaja kart kredytowych i zeby przezyc wychodza na ulice i sprzedaja domowo robione zarcie, lapia sie small businessu, kazdego rodzaju i zyja. Wbrew pozorom menelstwa nie ma znow tak duzo, a to ktore jest stosunkowo latwo przywolac do porzadku. A 90% spoleczenstwa to ludzie nie chcacy wyladowac w pierdlu.

Zmieniony przez - vit82 w dniu 2012-06-20 16:01:06


co do credit checkow to nie ma jednego tylko, rozne instytucje korzystaja z roznych typow wiec wiesz....

co do ostatecznego krachu systemu korporacji.... juz komunizm to przepowiadal

co do tego ze by ci na zasilkach nie kradli i nie sprzedawali hery.... moze ty stary mieszkales w PL w domku jednorodzinnym ale ja mieszkalem w blokach i spora czesc tych co im sie robic nie chcialo zajmowala sie tym co zwano "osiedlowymi akcjami" czyli jak ktos nie swoj to mu skroic telefon a jak swoj to mu sprzedac co tam akurat potrzebuje (telefon, towar, dupe), nie bylem w Argentynie i ty podejrzewam tez nie ale co do europejskiego nastawienia do braku pracy to widzialem na swoim osiedlu wiec nie musze szukac tysace kilometrow dalej w miejscu w ktorym nigdy nie bylem. W Pl kto nie robil ten krecil na boku i nie wierze zeby tu bylo inaczej gdyby nie bylo zasilkow. A mi to w dupie czy runie, pracowac umiem, wyksztalcenie mam jedno, zdobywam kolejne, zwyczajnie jak nie musze to po co mam sie cisnieniowac, korzystam.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
Mlody jestes Kult, nie jestes glowa rodziny to cie fantazja ponosi. Pomysl jak by sie czuja twoja matka, jak musialaby klamac rodzinie, znajomym, zeby sie nie wydalo, ze jej syn jest w kiciu. Ty bys mial maniane, a twoi bliscy wstyd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
W Argentynie mam znajoma, ktora przeprowadzila sie tam 2 lata temu po wielu latach pobytu w Stanach, bo juz miala dosc socjalizmu i zagladania panstwa w kazdy zakamarek.


Zmieniony przez - vit82 w dniu 2012-06-20 16:24:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
kult
Jak bylem w Szwecji i bylem na odwiedzinach to az chcialo sie siedziec niz zap*****lac w robocie to takie wakacje ze studiami i za wszystko placi podatnik tepy bo wierzy w socjalizm haha


No znjaomi mieli na chacie kolesia co siedzial wszedzie (drobne kradzieze itp nie to ze dlugie odsiadki albo ze gruba ryba, glupek zwykly) :D Mowi ze w PL bylo ok bo sami swoi, w UK to taki hardcore ze masakra, warunki straszne, wszysyc sie trzymaja razem w swoich nacjach/rasach a bedac Polakiem to mozesz sie domyslic. W Holandii mowi ze basen, silka, psychoterapia, edukacja ze czul sie jak na wakacjach....

vit82- a matka to musi wiedziec? :D Ja tam ide zaraz cos ukrasc :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vit82
Mlody jestes Kult, nie jestes glowa rodziny to cie fantazja ponosi. Pomysl jak by sie czuja twoja matka, jak musialaby klamac rodzinie, znajomym, zeby sie nie wydalo, ze jej syn jest w kiciu. Ty bys mial maniane, a twoi bliscy wstyd.


hehe nie taki mlody, robie drugi kierunek studiow,glowa rodziny tez bylem az nie wydarzyl sie wypadek wiec... btw co mnie interesuje co mysla o mnie inni? co oni mnie zywia czy cos? to jest takie polskie podejsci, jakies chore obligacje i zasady. Dlaczego moja mama czy tata mieli by klamac? Oni nie udzielaja informacji o mnie i co robie bez mojej zgody,czy pracuje czy nie , czy cokolwiek innego robie. Krotka pilka moje zycie moja sprawa a nie innych. To jest chore podejscie. Pozatym co mnie obchodzi ze ktos sie za mnie wstydzi? To chyba tej osoby problem co?Nie moj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
Ja swojej nie oklamuje :). Pewna granica musi byc.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kulturystyka

Następny temat

poszukuje dobrego sklepy z odzywkami w usa internetowego

WHEY premium