SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawo w UK

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12270

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Co do negocjowania to probowalem z kredytowka ale k****y nie chcieli mi zmienic na lepszy bo mowili ze sie nie da a miesiac pozniej zmienili oprocentowanie na gorsze. Ale bez roznicy mi bo jak mowie splacam w ciagu 60 dni a zwykle w ciagu 30 i nigdy nie place odsetek

Wynegocjowalem 5 znizki na internecie i wynegocjowalem abonament na kom za £8.5 mam 100 min do wszystkich 5000 smsow, 250 minut do sieci i nielimitowany internet. Moi znajomi placa za taki ponad £30 generalnie wszystko na co wbijam sie na direct debit to niegocjuje.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Ja pozyczek zadnych nie mam bo to bycie dymanym" - zalezy , ja tak wydymalem bank ze przez najblizsze 3-4 lata nie musze pracowac, jezdzac srednio 3 x w roku na wakacje gdzie chce... Tylko trzeba miec leb, wziasc duza kwote, poczekac na kryzys ktory byl przepowiadany juz lata i tyle... Czysta logika, a rzad jest tak przewidywalny jak i banki i ustawy... Prosta sprawa. Ja pozyczki nie biore jak wiem ze jestem w stanie splacic i dac zarobic bankowi haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
No w tym caly problem z pozyczkami ze ja jestem je zwykle w stani splacic wiec nie biore i ch** im w dupe.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do direct debitow to nie mam nic nigdy, operuje tylko gotowka, oprocz wysylania kasy na suple Teraz dopiero przeczytalem 8 funtow na godzine, masakra, ja jak mi nie zaplaca 15-20 euro / h ( w zal od pracy rodzaju ) to nie ruszam dupy z domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz jak tez bylem w stanie splacic jak bralem... hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ja nie lubie wogole gotowki, plus ryzyko ze Ci na chate sie ktos wbije i cala gotowka zniknie wiec jej unikam, zerow gotowki praktycznie. Plus inflacja, niemal 5% rocznie masakra na gotowke.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie gotowka = aninimowosc. Kart kredytowych uzywam innych ludzi jak lece gdzies. Nie chce aby panstwo interesowalo sie co jak gdzie wydaje, to moja sprawa, cenie sobie prywatnosc. Nie trzymam kasy w domu, nigdy, moze jakies dorbne pare tysiecy, zeby nie trzeba bylo jezdzic. Sa miejsca gdzie gotowke mozna trzymac bez ryzyka, bez procentow itp, ale to inna bajka, wszystko pewne i dobre. Tutaj jest tak ze jak na konto wplywa wiecej niz 5 kola to masz red flag i konto jest pod obserwacja itp, nie chce takich walkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Myslalem nad skrzynkami depozytowymi ale ciezko znalezc wolne w przyzwoitej cenie. Generalnie nigdy nie znalazlem sposobu na ukrywaniekasy przed panstwem, a szukam intensywnie. Mysle ze musialbym znalezc szemranego ksiegowego i za 100 funi mialbym wylozona kawe na lawe.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie place podatkow od kilku lat. Nie place prowizji oprocz jednej jak wysylam kase na suple, ale to zabieraja w polsce Za silownie tez chca direct debit, ale powiedzialem ze wole odejsc niz tak placic i place w gotowce. OC za auto gotowka , wszystko gotowka. Nie potrzeba Ci ksiegowego, poczytaj sam , jestes kumaty facet, znajomosc prawa i luk to podstawa. Ja mialem taki paradoks ze mimo ze pracowalem i nie placilem podatku to jeszcze musieli mi doplacac bo inaczej bym nie przezyl...Wszystk ozgodnie z prawiem hehe. Btw jak masz gotowke, duzogotowki np 500 e banknoty, to wtedy te 10k euro wyglada jak nic, myslisz ze zlodziejowi chcialoby sie tluc tynki albo rozbierac dzwi? hehe, nie tam nic nie chowam haha. Ja mam pusta chate, mam tylko laptopa , ksiazki, ubrania i jedzenie, reszta trzymam w innym miejscu bo raz juz mi sie wbili ale zlapalem szybciej niz policja, niestety nie odzyskalem rzeczy, ale zaplacili za wszystko podwojnie lece do koryta i na mordownie pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
Ale ty rozmawiales z bankiem o tej karze, wiec mogli u siebie w sytemie nie widziec dalej niz 8 miesiecy. Jak sprawdzaja credit rating to prosza o to CRA czyli zewnetrzna agencje i ci trzymaja record 6 lat w systemie i czy sie ureguluje czy nie usowaja. Zreszta to wszystko jest w necie, wystarczy poszukac.

Moze sie system zawali? Nie rozsmieszaj mnie. Poczytaj sobie na czym polega system rezerw czastkowych i dlaczego drukowanie kasy bez opamietania musi skonczyc sie resetem. Musi bo historycznie zawsze sie tak konczylo. Obecny system monetarny to piramida z kart.

Odnosnie tego, ze jak by nie bylo zasilkow to by wszyscy siedzieli w pierdlu za kradzieze to nie masz racji. To sa klamstwa rozpowszechniane przez socjalistow, zeby wywolac strach przed upadkiem obecnego systemu, bo by im sie krecenie lodow skonczylo. Popatrz sobie na Argentyne. Tam nie ma zasilkow od czasu kolapsu, ludzie nie uzywaja kart kredytowych i zeby przezyc wychodza na ulice i sprzedaja domowo robione zarcie, lapia sie small businessu, kazdego rodzaju i zyja. Wbrew pozorom menelstwa nie ma znow tak duzo, a to ktore jest stosunkowo latwo przywolac do porzadku. A 90% spoleczenstwa to ludzie nie chcacy wyladowac w pierdlu.

Zmieniony przez - vit82 w dniu 2012-06-20 16:01:06
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kulturystyka

Następny temat

poszukuje dobrego sklepy z odzywkami w usa internetowego

WHEY premium