SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawie jesień wiec pora zdjąc dres - UDA i jeans jeszcze raz :P

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
dobrykoks firma "RYDELHOUSE" model nie wiem bo nei jest napisane ale rozmiar XL z ciekawosci zmierzylem przed chwila i w nogawce jest 38x2

Maximus ja tez nierozumiem jak mozna miec problem ze spodniami z takim stosunkowo malym wymiarem

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2009-09-12 14:55:52

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10124
Ja kupuje zwykle spodnie za 70zl-80zl dosc szerokie i daje do krawcowej dla mnie najlepsza opcja bo jeansy i tak mi sie przecieraja po wewnetrznej stronie ud... Ogolnie to i tak wole dres lub bojowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No sory jak ty kupujesz jakieś skate ciuchy to się ****a nie dziwie tu nie gadamy o takich ale o zwykłych dżinsach co można założyć i wyjść do ludzi a nie do kolegów przed blok A tak wogole XL to jest rozmiar 36 i w pasie maja 92 a dlugie sa na 112 ;] wiec nie wiem ale chyba z nich rybaczki robiles lub szorty, a po skróceniu krok idealnie był w kolanach xD

Fajnie, że miałbym w czymś takim iść na uczlenie i do tego wrzucić marynarke xD





Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2009-09-12 15:03:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
Żałosny jestes tyle ci powiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
co to za pedalstwo? Ty w tym chodzisz gosciu? cos mi sie wydaje, ze w sobote nie poruchasz zbytnio.

Zmieniony przez - -SHIELD- w dniu 2009-09-12 15:05:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
dobra, temat do kasacji, autor - ban na 5 l;at, tylko mi SHIELD napisz proszę co to za spodnie i gdzie kupiłeś

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
te Sheilda to PATROL, pisze na nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
jest napisane

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
>>W big star, lee, wgrangler itp, masz tyle modeli i rozmiarów że mógłbyś na te patyki kupić zapas spodni na całe życie...

To dawaj liste modeli - przecie o to proszę w pierwszym poście i beż żadnych skate szmat. Normalne jeansy. Polki co chyba 2 osoby rzuciły konkretne marki i modele - a reszta skate wdzianko co sie wygląda jakby narobił w gacie. Zamiast trzymać sie tematu czepiacie sie moich ud spoko macie fajniejsze uda - ale co z tego jak większość chodzi w ścierach

Do zamknięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
a co ja mam kurva katalog modeli spodni konkretnych firm w głowie...
ide do sklepu, wybieram, przymierzam, podobają mi się to kupuje, później ewentualnie do krawcowej by skróciła troche nogawki...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Injekcja z malej ilosci towaru

Następny temat

Cykl do Oceny

WHEY premium