SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jeszcze raz winko ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1386
Mam pytanko czy to jest normalne, że w winstrolu zbieraja się jakies biale, ktorych nie mozna rozmieszac i podczas wstrzasania ampulka tworzy sie piona, ktora pozniej bardzo powoli opada, oraz podczas injekcji strzykawka z winstrolem zatyka sie mimo ze strzal jest wykonany dobrze(nie trafilem ani w zyle ani w zaden nerw). Ampulka jest bez drucika(ale o tym to róznie mowia) Napisy z niej nie schodza. Seria produkcji to S031 i data waznosci 05/2007. Jak myslicie czy to moze byc wy***ka ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1386
oczywiscie chodzi mi o biale grudki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przed injekcja włóż ampulki do cieplej wody i odczekaj chwile. Czy w***ka nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Hmmm:> czasami możesz mieć Suspension zamiast Winstrolu... i to jest fakt. Komu się chce tak robić nie wiem - ale robią...

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
przed użyciem wstrząsnąć wino ?

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antybiotyk a cykl

Następny temat

Sterydy - powolna śmierć - jego następstwa

WHEY premium