SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawidlowe NEGATYWNE!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Czesc wszystkim!Powiedzcie mi prosze jak maja wygladac PRAWIDLOWE POWTORZENIA NEGATYWNE???Chce je wprowadzic do swojego trningu klatki i tu rodzi sie problem:1.Ile takich serii robic??2.Ile powtorzen w serii??3.Z jakim ciezarem??czy ma to byc ciezar submaksymalny(chcialbym robic je na koniec treningu klatki wiec bylby bol)Czy moze ma to byc ciezar wiekszy od max,a moze mniejszy ale wiecej powtorzen,i oposzczanie baaaardzo wolne???Jesli ktos z was orientuje sie jak to dokladnie ma wygladac,to prosze o oips(dokladny)
Pozdrawiam.

mars

mars

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dzięki Kingeri-to własnie tak-liczba przed ilością powtórzen oznacza całkowitą ilośc serii danego ćwiczenia.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Chetnie pomoge,ale poznaj post na górze listy-:"Zanim..."-czytaj i pytaj

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Wiekszosc danych jest w moim profilu.Moge dodac,ze na treningach sie nie oszczedzam.

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Nie pamietam o co pytasz w tamtym poscie,wiec tak orientacyjnie streszcze.Cwicze od wiosny 99,bywalo roznie raz 3 raz 4 razy w tyg.zmienialem to.teraz 4 razy w tyg,kazda grupe raz,co do serii i powt.to probowalem roznych sposobow,dlatego zwracam sie z pytaniem na tym forum.Cos jeszcze mam podac?
Mam jeszcze pytanie z innej beczki.Wyczytalem tu o jkims filmie,ktory jak sie wydaje moglby wniesc nieco istotnych elementow do mojego treningu.Informowales cos o demo,mozna juz zobaczyc???

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Rano Mateo ma zawiesić baner-pod nim bedzie demo.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Wciaz nie napisales mi jak mam wykonywac NEGATYWNE mimo uzupelnienia danych.Czekam,bo zalezy mi na porzadnym treningu.

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
OPisz ostatnie pół roku i właściwie skąd pomysł o negatywnych ruchach??

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Aktualnie wyciskam 135(co przy mojej masie 108 jest wynikiem zadnym)Rekord ten zrobilem juz jakies 2 lata temu wazac 97 kg i od tamtej pory stagnacja silowa.Z robieniem wagi nie mam problemow ale sila stoi.Probowalem roznych sposobow,zmiany treningow,cwiczen,ilosci serii,ilosci powtorzen itd itp doslownie wszystko(chyba)poza POWTORZENIAMI NEGATYWNYMI.Zasugerowal mi je jesden z forumowiczow.Ostatnie pol roku wyglada mniejwiecej tak:PN.Klatka(3-4 cwiczen,plaska priorytetowo)+triceps lub barki,WT Plecy(podciag sztangi:4x6x110: plus 2 cw.na wyciagach)+biceps lub przedramiona CZW najczesciej sa to barki + lydki(bywalo tez z tricepsem) PT Trening nog,czasem dokladalem biceps a zawsze jest to jeszcze martwy ciag.
To tak orientacyjnie,bo nie sposob opisywac dokladnie.
Moze przyblize klatke:
1 wycisk na plaskiej:(rozgrzewajace)100x8,110x6,115x4-5 120x2-3 czasem jeszcze 1x125
2 skosna 3-4 serie(czasem skosna x 2 tzn 30 i 45 stopni)
3 Tutaj roznie.Rozpietki ewentualnie linki ewent,batterfly.
Czy takie dane wystarczaja?Jesli nie ,napisz co jeszcze dorzucic.

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Daj mi czas-b owidzę,że jest o czym pogadac

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Na poczatek napisz mi tylko jak wyglada prawidlowe cwiczenie sposobem powtorzen negatywnych,ok?Jesli starczy Ci czasu i ochoty,mozesz cos jeszcze dorzucic(jakies sugestie mile widziane)W kazdym razie napisz jak robic te negaty.
Pozdr.


mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Skocz do działu strong i poszukaj artykułów Metalixa.

Power comes from God.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomiary...

Następny temat

przedramiona i dlonie

WHEY premium