SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prawidłowe brzuszki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24
Witam.
I tak jak w temacie: jak wykonywać prawidłowo brzuszki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
Czyli przy wykonywaniu brzuszków mozna trzymać luźno ręce koło skroni. A kolana mają być mocno ugięte czy nie ? To znaczy czy nogi powinny tworzyć tzw. piramidę spiczastą czy płaską ?

...:::d(^_^)b:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Witam-atlas ćwiczeń!

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24
TeZeteN.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24
dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
Siemka. Sorry że poruszam temat tak starej daty, ale chciałem się dowiedzieć jak prawidłowo robi się brzuszki. Czy w czsie zkłonów na leżąco od podłogi do kolan plecy za każdym razem muszą dotykać podłogi czy tylko to ma tak wyglądać na początku przy zaczęciu tej czynności, czy też ma być tak że ciągle trzeba dotykać kolan a plecy nie mogą dotykać podłogi. Czyli moje pytanie brzmi: "Czy w trakcie wykonywania brzuszków mamy za każdym razem dotykać plecami podłogi czy też nie ?".

...:::d(^_^)b:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3764
Nie
podczas robienia brzuchów nie opuszczasz sie do końca tzn nie dotykasz plecami podłoża. Podobnie w końcowej fazie, nie dotykasz klatką do kolan. Mięśnie brzucha muszą być przez cały zakres ruchu napięte. Poza tym pamiętaj że w końcowej fazie należy się maxymalnie zgarbić(wygiąć w łuk).

Selekcja naturalna, patrzysz która będzie idealna, ta choroba nie jest uleczalna o nie...hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 645
zgarbic... a mi kiedys wmawiano ze nalezy miec proste plecy :/ i teraz mam taki nawyk ze jak robie brzuszki to jestem prosty jak strzala :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
Dzięki.

...:::d(^_^)b:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
Jeszcze chciałbym wiedzieć jak mają być ułożone ręce podczas robienia brzuszków. Mają być splątane palce za głową czy jak ?

...:::d(^_^)b:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3278
obojetnie jak palce jak ci latwiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na wakacje. Ocena, poprawa, własne pomysły...

Następny temat

Co mam zrobic??

WHEY premium