SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca fizyczna a odchudzanie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich :) Opisze w miare krotko moj problem i chcialbym zebyscie mi doradzili jakie robie bledy. mam 181 wzrostu, na jesieni wazylem 114 kig.W pazdzierniku zaczalem sie brac za siebie -silownia(glownie bieznia),basen,-ogolnie wiecej ruchu.Nie stosowalem glodowki ale tez nie stosowalem specjalnych diet.Ograniczylem fast foody,slodycze itd.Jadlem je ale w malych ilosciach.i tak do grudnia schudlem do 103 kilo,a teraz waze 89-90.Od paru miesiecy regularnie biegam okolo godziny 3-4 razy w tyg.Tylko ze dopoki bylem na studiach wage powoli ale systematycznie spadala.Teraz wrocilem do domu -mieszkam na wsi mamy gospodarstwo wiec w ruchu jestem od 7 do 18 i potem jeszcze albo biegam albo basen.Tyle ze nieoczekiwanie waga stoi w miejscu.Mimo ze biegam,pracuje fizycznie.Moj dzienny jadlospis to ( podaje mniej wiecej)
okolo 9 rano-dwie kromki chleba pelnoziarnistego z plastrem sera ,szynki plus pomidor
-okolo 12 - jedna kanapka
okolo 14 - obiad domowy czyli albo zupy albo kartofle z tym ze w malych ilosciach zazwyczaj 2 ziemniaki plus salatki , ogorki miecho
okolo 17 - jakies owoce
okolo 19-20 - platki kukurydziane z mlekiem ( porcja 100 g)
Mimo tego wydaje mi sie raczej sredniokalorycznego jadlospisu waga nie spada.Gdzie robie blad? Za malo jem i zamiast tluszczu spalaja sie miesnie ? Boje sie wiecej jesc bo mam tendencje do tycia.Chcialbym zrzucic jeszcze okolo 5 kilo zeby zejsc do wagi 83-84.Mam grube kosci wiec mniej raczej chyba bedzie niewskazane.Z gory dzieki za rady i pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Uzupełnij ankietę i wklej dietę dokładniejszą.
Aha nie ma co wklejać bo jesz z 1000 kcal i to wszystko

Kanapka, owoc to raczej przekąski, ciężko na tym bazować. Owoce to też nie wiadomo czy jabłko czy 2 kg sałatki z owocy.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-07-19 16:00:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost aktywności - spadek masy ciała

Następny temat

Dieta Redukcyjna do ocen

WHEY premium