SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Próbki rozdane.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 61175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Próbeczka wraz z zarabista naklejeczka narascie dotarła. Dizkeuje Bardzo Asiu

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Dzis wyprobowalem.

Smak-Lemom:Nie podszedl mi bo nie lubie kwasnych rzeczy...Mysle ze dla tych co lubia bylby OK..
Dzialanie-pompa odczuwalna, penie jak by sie rozkrecil na cyklu byly by SI

Dzialanie/smak- 4-/6

Jeszce raz dzieki!

Pozdrawiam.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Wziąłem dzisiaj
żadnej różnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
wzialem ,swoje zdanie na pisalem w temacie wspolnym ; gdzie 10 osob testuje cale opakowanie
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9124
Dostalem smak pomaranczowy, bardzo mi przypadl do gustu, nie slodki, nie gorzki, nie czuc palenia w jezyk. Pobudzenie bardzo fajne, pompa natomiast bez rewelacji. Moze sie skusze przetestowac cala paczuszke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6485
Rozpuszczalność swietna tak samo jak smak. Pompa była leprza i to szybciej niż zazwyczaj oraz nie czułem zmęczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 194
Witam ponownie! Dosyć długo mnie tu nie było i nie wiem od czego zacząć, hmm... najpierw chciałabym podziękować tym wszystkim, którzy wyrazili swoje opinie na Forum. Cieszę się bardzo, że próbki do wszystkich dotarły i że większość z Was miała już okazję ich spróbować, a jeszcze bardziej mnie cieszy, że produkt został przez większość z Was tak dobrze przyjęty. Rozumiem jednak też tych z Was na których Nitrox nie zadziałał tak jak tego oczekiwali, bo nie ma przecież produktu który działałby na wszystkich jednakowo. Myślę, że najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że każdy z Was miał okazję samemu spróbować, ocenić i się przekonać. Mam nadzieję, że dla wielu z Was sięgnięcie po próbkę NITROXa było miłym doświadczeniem, być może zapoczątkowującym nową lepszą jakość treningów. Tymczasem życzę wszystkim miłego dnia i owocnych treningów...

Zmieniony przez - Asia M. w dniu 2007-05-22 16:00:46

Zmieniony przez - Asia M. w dniu 2007-05-22 16:02:08

Asia "Megabolka" (do 16tej jestem na naszej infolinii)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794
a dziękuje

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6143
"Cieszę się bardzo, że próbki do wszystkich dotarły"
Oj nie do wszystkich :) Ja jeszcze nie dostalem i moze nie dostane ale w sumie nie ma co ubolewac nad jedna saszetką za 2zł, pozdrawiam

Albo robi się coś porządnie, albo nie warto sobie zawracać tym głowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Droga Asiu do mnie NITROX jeszcze nie doszedł :'-( .Maila ze swoimi danymi wysłałem tobie 8 maja.Jak byś mogła to upewnij się że został on wysłany.Jak tak to czekam cierpliwie

Zmieniony przez - JABOLSON w dniu 2007-05-22 18:31:29

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mono , cp , moze razem? za konkrety sogi

Następny temat

Co na spadki??

WHEY premium