SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Próbki rozdane.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 61228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
ja koledzy wyżej Nigdy nie brałem nic z Megabola, ale chętnie spróbuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1339
również zgłaszam sie po próbke :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 194
Witam ponownie! Muszę przyznać że zainteresowanie tematem przerosło moje najśmielsze oczekiwania! Jestem bardzo mile zaskoczona pochlebnymi opiniami, to na prawdę bardzo sympatyczne...Mimo iż po raz pierwszy biorę udział w forum, już czuję się tu bardzo dobrze, a wszystko dzięki Wam - dziękuję. Jeśli chodzi o realizację wszystkich zgłoszeń, to nie martwcie się, jesteśmy solidną firmą i jeśli obiecaliśmy to oczywiście dotrzymamy słowa. Dzisiaj zostały wysłane pierwsze gratisowe saszetki NITROXa, a wszyscy którzy jeszcze dziś do końca mojej pracy (do godz. 16:00) wyślą zgłoszenia na pewno otrzymają gratisowe próbki. Padały pytania o to czy rozdajemy większe ilości lub całe opakowania NITROXa, więc od razu wyjaśniam - te saszetki które obecnie rozdajemy są próbkami, natomiast w tym samym dziale, moderator Bulmastif lub Banan, będzie prowadził nabór i tu mamy do rozdania 10 całych opakowań NITROXA. Widzę, że temat się Wam spodobał, jak będzie okazja to wyślę jeszcze pozostałe zdjęcia! Cóż teraz biorę się już za odpisywanie wszystkim chętnym, którzy nie przesłali nam jeszcze adresu do wysyłki, a Wam życzę miłego dnia...

Asia "Megabolka" (do 16tej jestem na naszej infolinii)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Więcej zdjęć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
Także bym chciał próbke
Adres gdzie mam przesłać ??

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 421 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4048
rowniez chce

..:: Go Hard Or Go Home::..
www.pajacyk.pl -ja pomoglem..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Asia moze napisz komu wyslalas? tak zebysmy wiedzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1597
chce probke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
no właśnie, możesz podać liste osób którym wysłałaś pierwsza :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Poproszę próbkę.

<<ICI LA LUNE>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mono , cp , moze razem? za konkrety sogi

Następny temat

Co na spadki??

WHEY premium