SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poziom testosteronu w organizmie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich.

Ostatnio z ciekawości zrobiłem sobie test na poziom testosteronu, przymierzałem się do tego badania już dość długi czas.

Wynik to 464 ng/dl, czy jest ktoś kumaty kto potrafi odpowiedzieć co oznacza ten wynik ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
mam dwadzieścia z hakiem i zwyczajnie ćwiczę, bez odżywek i koksu, chciałem po prostu sprawdzić czy intensywność treningu i praca wkładana w to co robię powiększa ten poziom.

skoro jest OK to dziękuję za wypowiedzi tych, którzy siedzą w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
464 nanogramy na decylitr krwi. Na wyniku miałeś podany zakres norm ale z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić że jest w normie.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie dostałem jeszcze karty, babeczka podała mi wynik telefonicznie

Zmieniony przez - Anabolicco w dniu 2011-12-22 14:06:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
W nanogramach o ile dobrze pamietam norma to cos pomiedzy 280 - 830. Wiec masz w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok dzięki za info poleciały sogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 395
Twpj wynik to taka wartosc przecietna dla 30 latka

Homo - Erectus
Specjalista od przywracania sprawności fajki "żeby noce były długie i upojne"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to dobrze czy źle :) ? jestem nieco młodszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba kazdy woli miec wartosc przecietna nastolatka niz 30 latka;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok nieważne, proszę zamknąć temat takich "znawców" powinniście blokować w tym dziale.

Zmieniony przez - Anabolicco w dniu 2011-12-22 17:03:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
każdy kto zagląda do wyników laboratoryjnych powinien wiedzieć że w tym wypadku akurat mamy do czynienia z normą która jest ograniczona wartościami skrajnymi - najwyższą i najniższą. Skad się to wzieło? ano stąd że te normy obejmują zarówno osobników 90-letnich jak i siedemnastolatków. Więc sami odpowiedzmy sobie na pytanie na ile i komu pomocne są te widełki. oznaczają one po prostu tyle ze ktoś mieści się albo nie miesci w zdrowej średniej dla populacji. I tyle. bardziej powinien interesowac T wolny.
Dopuszczalny poziom minimalny jest i tak 10 razy wyższy niż np u kobiet czy osób po usunięciu jąder.
W bardziej rozwinietych krajach sa takie przybytki jak AAC - Anti-Ageing Clinics które zajmują się min kuracją hormonalną na bazie testosteronu. Gdzieś widziałem tabele wiekowe i stężenie T we krwi dla danej grupy wiekowej, które te kliniki stosuja ale co do ich wiarygodności nie mogę nic powiedzieć. generalnie wynik w środku widełek nie powinien nikogo martwić. Z resztą nie zawsze więcej T + lepiej. Czasem efekty niepożądane takie jak większe owłosienie czy łysienie zostaną na całe życie a libido spadnie szybciej niż pomyślisz o czymkolwiek , jeśli w ogóle wzrośnie po podwyższeniu stężenia o kilka kresek.
Wiadomo że poziom Testa spada z wiekiem ale to zaczyna sie gdzieś po 30'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
jest ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wybrać?

Następny temat

booster na odbloku

WHEY premium