SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrot po dlugim czasie...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Witam swoja przygode z silownia zaczolem cos okolo 3 lat temu.Nigdy nie dysponowalem jakims super sprzetem ale ten ktory posiadam nie jest zly.Wczesniej cwiczylem systematycznie po 3-4 razy w tygodniu,ale przyszlo zlamanie reki a nastepni podjecie ciezkiej pracy i brak czasu na silownie przez ponad 8 miesiecy.Nigdy nie mialem jakiej zlozonej diety,pare razy stosowalem odzywki.Lecz teraz zmienile prace i mam wiecej czasu i od 3 tyogodni znowu chodze na silowie.Wiec postanowilem poradzic sie was jakim planem powinienem teraz trenowac aby spalic troche tluszczu ktory sie odlozyl.Przedewszystkim chce poprawic swoja sylwetke,wyraznistosc miesni ktore mam nadzieje sa gdzies tam pod tluszczem;)Do dyspozycji mam laweczke do wyciskania prosta i skosna,moodlitewnik sztangi,hantle.Jezeli moja wiadomosc zawiera jakies nie scislosci lub braki to prosze o ich podanie to je uzupelnie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
3-4 tygodnie rozruchu juz mam za soba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Więc skoro sam nie masz pomysłu na to, co ze sobą zrobić po ACT - to FBW będzie ok według mnie.

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Postanowilem ze bede cwiczyl tym treningiem ktory mi zaproponowales.3 razy w tygodniu metoda 15-10-5 (pon 15, srode-10,piatek-5)Moim celem jest redukcja tkanki tluszczowej .Ulozylem nastepujacy plan:

PLAN A :
klatka piersiowa:
-Wyciskanie plasko -3serie
Barki:
-wyciskanie hantlami-2serie
Triceps:
-wyciskanie francuskie sztangi w lezeniu-2s
Plecy:
-Martwy ciag 2serie
-Podciaganie sztangielki w opadzie tulowia (wioslowanie)-2serie
Nogi:
-przysiady ze sztanga 2 serie
-przysiady wykrocze z hantlami 2serie
Biceps:
-Uginanie ramion ze sztanga 2 serie


PLAN B

Klatka piersiowa:
-wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki:
-Arnoldki 2s
Triceps:
-Wyciskanie francuskie hantli w siadzie 2 serie
Plecy:
-Wioslowanie sztanga 2 serie
-Sklony ze sztanga"dzien dobry" 2 serie
Nogi:
-Polprzysiady ze sztanga 2 serie
-Brak cwiczenia....prosze o podanie jakiegos
Biceps;
-uginanie ramion ze sztangielkami w uchwycie mlotowym siedzac -2 serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Brzuch bede cwiczyl programem a6w.Mam jeszcze kilka pytan ale najpierw prosze o ocenienie mojego planu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Nogi:
-Polprzysiady ze sztanga 2 serie - dlaczego półprzysiady? Jeśli tylko po to, by mieć inne ćwiczenie niż w planie A - daj sobie spokój. Ja bym zostawił przysiady ze sztangą, ew możesz dać przysiady ze sztangą z przodu.
-Brak cwiczenia....prosze o podanie jakiegos - Uginanie nóg na maszynie 2s

Poza tym - nie ma zastrzeżeń.

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
maszyna odpada nie dysponuje takim sprzetem.

Zmieniony przez - PanOs w dniu 2008-04-10 09:04:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Dlatego wybralem polprzysiady aby troszke zruznicowac trening nog.Oprocz tych 2 zmian ktore podales wszystko jest OK ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Dlatego wybralem polprzysiady aby troszke zruznicowac trening nog.Oprocz tych 2 zmian ktore podales wszystko jest OK ?

Tak, poza tym trening jest OK.

-Brak cwiczenia....prosze o podanie jakiegos - to może hack-przysiady 2s?

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Moga byc hack-przysiady.Do tego dorzuce rowerek 2 razy w tygodniu(wtorek,czwartek)i chyba powinno byc ok?.Mam jeszcze jedno pytanie czy trening kazdej duzej parti miesniowej(nogi klatka plecy)nalezy poprzedzic jedna seria rozgrzewkowa np:50%CM??



Zmieniony przez - PanOs w dniu 2008-04-10 09:19:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to pogodzić

Następny temat

jaki trening?

WHEY premium