SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrot po 1 rocznej przerwie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 617
Witam. Mam pare pytan dot.powrotu po dluzszej przerwie. Otoz od ost. roku wedruje troche po swiecie, przez co przystopowalem z treningami, teraz osiedlilem sie w UK i zamierzam wrocic na silownie. problem w tym ze nie wiem jak pogodzic to z moim trybem zycia.Pracuje na chlodni po 12h , praca ciezka fizycznie, systemem 4 dni pracy i 4 dni wolnego od 20 do 8 00.Na silowmie mam czas tylko na wolnym.Myslicie ze treningi maja jakis sens ?Pod rzad na wolnym 3 dni treningowe? dzien 1 - klatka , bic , dzien 2 - plecy, tric , dzien 3 - barki nogi. Cwiczylem pare lat temu takim systemem “pod rzad” i po zmianie planu na trening co 2 dzien, znacznie skoczyla mi sila a teraz dochodzi jeszcze ta praca i system 4x4. Tak samo posilki, Gdymam wolne i trenuje wszystko wyglada stabilnie , ale w dni pracy, jest inaczej, mam przerwy o 23 00, 2 30, 4 45. Wyglada to tak ze po powrocie jem jajecznice z 4 jaj na platkach owsianych, sen, obiad przed praca ryz+kurczak, pierwsza przerwa 2 kanapki ,mieso i ser topiony itp. 2 przerwa 100g ryzu i kurczak, przerwa, odpoczynek dla zoladka.W dni treningowe jest troche lepiej, normalne sniadanie, 2 sniadanie , posilek przed treningowy, po silowni banan i jakis batonik proteinowy, posilek potreningowy, kolacja i sen. Glwny cel zwiekszenie MASY. Jakies porady i wskazowki? 23 lata ,180 wzrostu, 75kg.Jak zrobic aby to wszystko mialo rece i nogi ?

No pain, no gain!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3518 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72021
Po pierwsze ankieta

Jak juz wszystko bedzie, postaraj się wrzucić coś sensownego typu
pull push legs izolacje
ew. push sila pull sila push hipertrofia pull hipertrofia

Co do diety konieczne bedzie obliczenie kalorycznosci i duza nadwyżka, kanapki z serem topionym przy takim trybie zycia i ciezkich 4 dniach treningowych ( bo takie beda jesli chcesz efekty ) nie maja prawa bytu


Zmieniony przez - szaunima w dniu 2015-01-10 18:06:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Ankietę musisz wypełnić- dla swego dobra abyśmy mogli Ci precyzyjnie doradzić- w wynikach świetnie by było abyś podał obecna jak i te najlepsze Twoje... Zadam jeszcze pytanie- co uniemożliwia Ci treningi w dniach pracy, wystarczyłby bowiem jeden czy dwa -czasami- aby plan mogl miec już ręce i nogi?

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2015-01-10 19:25:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 617
problem w tym ze nie wiem nawet gdzie ta ankieta jest :p .Jesli chodzi o dni pracujace i silownie to tylko w 1 dniu pracy, jestem wyspany i po paru posilkach , moglbym ostatniego ale czlowiek czuje sie jak po tyg melanzu. Wsrodku odpada bo wychodze do pracy a poniej pare h na sen. Moze zamiast katowac sie treningiem 3x pod rzad bylo by lepier 1 dnia po pracy,2 dzien odpoczynek, 3 trening, 4 odpoczynek, 5dnia w ktorym zaczynam prace z rana trening, po nim sen i do pracy na 20? Wiem ze kanapek nie powinno byc ale nie znam zamiennikow itp.Zawsze jadlem co popadnie i szlo do przodu,mam 6 kg mutant massa , 1 porcja to jakies 1000kcal ale tozdecydowanie za wczesnie na odzywki tym bardziej ze w zyciu bylem tylko raz na cyklu i to kreatyny.Ide do pracy, czekam na odp :) dzieki! ps.ww w postaci platek owsianych w jajecznicy, przed snem, tuz po pracy z rana to dobra opcja? Czy standardowo twarog+dodatki?

No pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Zamienników znajdziesz dużo ale w dziale Odżywianie- porcja mutanta piszesz tysiac kcal, może i tak ale spróbuj ta porcje odmierzyć...będzie to minimum 250g, a nawet pewnie cos koło 300, no i ponadto odżywki są dopełnieniem diety i nic ponad to. Co do ankiety to jest na czerwono w podwieszanych na głównej stronie działu, no ale masz link- https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2015-01-10 20:29:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

w której serii zwiększać ciężar

Następny temat

Trening na masę do sprawdzenia

WHEY premium