SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrot do SAA...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2540
fajno dzięki


Jak będę miał wynik badania to wrzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2540
Witam ponownie mam wynik badania, wyszedł ponad normę tylko teraz pytanie czy będąc ON wynik jest ok czy słaby ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
na nic takie gdybanie jak nie wiesz jaki był przed biciem testa, bo nie wiesz o ile podniósł się poziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2540
no dobra rozumiem, a powiedz mi ludzie będący ON mają podobne wyniki czy o wiele wyższe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie rozumiesz - nie chodzi o to jaki masz wynik ale o ile podniosło, ktoś na bombie może mieć np. 110, ale przed bombą 105, inny na bombie podobnie jak Ty ale przed bombą blisko 0, sam poziom nie jest jedynym wyznacznikiem, bardziej się opieraj na wzroście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2540
miło że wytłumaczyłeś dokładnie przyda się na kolejny cykl



zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
zawsze badanie przed cyklem bo jak już napisał Aras bez porównania ze stanem wyjściowym ciężko powiedzieć co i jak.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
strasznie słabo siłowo u ciebie myslałes nad zmiana metod treningowych i diety?Twój problem to raczej ta strona medalu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2540
lodzianin1 jw dzięki


Aleksy1111 dzięki za wypowiedź, uważam ze jest zbedna... to jest pierwsza moja bomba od 6 lat bycia off +przerwy... ciaglosci mam 2 lata jesli taki okres czasu na sucho to wg Ciebie słabo ( w dodatku po redukcji ) to ja pozdrawiam i nie mam wiecej pytan...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
aleksy ma racje kolego bo 2lata ciaglosci i takie wyniki silowe to naprawde slabizna...bez urazy ale ogarnij troche trening i diete i efekty beda a ten prop ci niewiele da jesli nadal tak bedziesz trenowal i jadl..pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chlopy pomocy szybko potrzebuje porady na odblok

Następny temat

brzuch po koksie

WHEY premium