SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót po kontuzji plus HGH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 518

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez QUEBLO z działu Sztuki Walki.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 179 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3888
WIEK:26
2. WAGA: 90
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: 120
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: koło 10 lat na przemiennie że sportami walki
6. DIETA: jest
-białko: 2
-węglowodany: 3
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
*15 prolongatum 15 propionat 200 oxa
*40 prop 300 oxa
*20 prop w grudniu 2015
8. TRENING: 5 razy
9. CEL CYKLU: suchy mięsień, regeneracja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 20 propa 4 miesiące temu
11. POZIOM BF%: niski
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: b.dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150x5
-martwy ciąg: robię dużo ruchow
-przysiad: robię dużo ruchow


Witam trenowalem do ten pory naprzemiennie MMA plus siłownię i ostatnio na treningu doznałem poważnej kontuzji, po szeregu badań lekarze stwierdzili zerwane wiązadło krzyżowe. Wiem, że dla sportowców to jak wyrok, ale po rozmowie z lekarzami i osobami po podobnej kontuzji stwierdziłem, że można z tego wyjść mam teraz czas rehabilitacji więc chcę to jak najlepiej wykorzystać i jak już noga się odpowiednio wzmocni i ścięgna, wiazadla i mięśnie odpowiednio odbuduja wtedy lekarze zadecydują czy idę pod nóż czy nie. Chcę jakoś wyjść z tego dbam o dietę i rehabilitację ale chcę się jakoś wspomóc. Co sądzicie o HGH? Namnaza komórki i wzmaga regenerację. co myślicie o tym żeby się wspomóc i ewentualnie jak, albo czym jeszcze?? Pozdrawiam

zasady... ich trzymaj
układy... o nie dbaj!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136812
Lepiej załóż ten temat w dziale Doping, poważnie, lepiej Ci tam doradza

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930
HGH działa cuda szczególnie w połączeniu z peptydami GHRP 6 i CJC trenuje z zawodnikiem który po złamaniu jednej kostki śródręcza w 3 tyg był gotów do walki ortopeda w szoku jest tylko jedne wielkie ALE cena kuracji i jak nie jesteś prowadzony przez lekarza a środki masz od dilera na siłowni to może być więcej szkody niz pożytku
Dodatkowo rehabilitacja kriokomora (lub miejscowo) jonofereza i naświetlanie laserem

Za wielką wodą stosują komórki macierzyste ale u nas to niestety raczkuje

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 179 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3888
Dzięki wielkie, z rehabilitacji korzystam, kriokomora, naświetlanie, różne częstotliwości prądu itd plus ćwiczenia i suplemacja.
Ok mówisz, że działało to na kości u kolegi, a jak z sciegnami, stawami itd? Przez co mogę wywołać dobry efekt? Może zrezygnuje z HGH na korzyść peptydow, tylko teraz pytanie jakie i po ile

zasady... ich trzymaj
układy... o nie dbaj!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930
peptydy jak już to właśnie z HGH ale trzeba mnieć dojście na stawy też działają kuracja do tanich nie należy sam się nigdy dokładnie nie interesowałem ale kuracja dająca dobre efekty to ok 3 miesiące i w zależności od środków od 5-10 tyś
Jak nie masz kogoś kto Cię dobrze poprowadzi to zostaje flexit i deca co najwyżej

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205633
Ten temat zamykam w tym https://www.sfd.pl/HGH_po_kontuzji_-t1117652.html dalsza dyskusja

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HGH po kontuzji

Następny temat

Konakion MM

WHEY premium