SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do starych przyzwyczajeń

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33147 Napisanych postów 23219 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278173
Super jest , osobiście nie traciłbym czasu na MC bo bo nie podlało a po co tracić 4 tygodnie na mC i adaptacje , ciągnąłbym mase ile się da a najwyżej wcześniej ją później zakończyl jak coś zacznie podlewac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12197 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627660
Twarz wręcz odżyła:) a reszcie nie zaszkodziło - wręcz przeciwnie ładnie wypełniło. No ale ja z punktu widzenia estetyki się wypowiadam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8258
Masowanko skończone tydzień temu. Teraz dwa tygodnie luźnych treningów i regeneracji oraz stopniowe ucinanie kalorii w kierunku redukcji. Planuję ją do końca lipca ale już na spokojnie żeby zachować jak najwięcej mięśni.
Masę kończyłem na 3800/4200kcal w dnt i dt. Przy 69kg wagi jadłem prawie 700g ww w dt i niecałe 600g w dnt. Już przez ten tydzień jak zszedłem na 3400kcal(teoretycznie 200kcal na plusie)waga pokazała dziś 68kg. Poleciała pewnie sama woda którą trzymałem przez duże ilości węglowodanów.
Generalnie mam tendencję do chudnięcia ale na szczęście apetyt jest ogromny i żadne ilości jedzenia nie są dla mnie problemem.
Leciałem planem fbw 3 razy w tygodniu i pod koniec byłem na granicy regeneracji. Od jesieni będę próbował swoich sił przy push/pull co drugi dzień, dzięki czemu partia wyjdzie raz na cztery dni i w połączeniu z moją pracą fizyczną powinienem lepiej się regenerować.
Najlepszy progres odnotowałem przy przysiadach i udało się zrobić 145kg na pięć powtórzeń przy wadze 68,4kg.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33147 Napisanych postów 23219 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278173
Dobrze jest jak na koniec masy , teraz dociąc i znów będzie forma kozak jak ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8258
Witam ponownie
Od 13 kwietnia wróciłem do treningów po siedmiu miesiącach przerwy. Dopadły mnie moje wady postawy i uniemożliwiły normalne treningi. Porobiłem prześwietlenia na których wyszło lewoboczne skrzywienie ktegosłupa, spłycona lordoza szyjna z niewielkim prawowypukłym skrzywieniem oraz stan zapalny prawego barku.
Po przekonaniu się że odpoczynek od treningów zbyt wiele nie pomógł wrociłem do dźwigania z głową. Pomaga mi fizjo który dokłada odpowiednie mobilizacje i gdy jest potrzeba rozbija bolące miejsca.

Pierwsze zdjęcia są z 13 kwietnia a kolejne z dzisiaj po ponad tygodniowym wakacyjnym deloadzie
Wróciło pięć kilo ale to dzięki pamięci mięśniowej. Jeszcze ze dwa i forma będzie taka jak przed przerwą











1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8258
I mała przypinka po dzisiejszym treningu push

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 247 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 46526
Nieźle!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koniec redukcji? Sylwetka do oceny

Następny temat

bf do oceny

WHEY premium