SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poważny problem w trakcie odbloku (pomocy!)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Nie będę się wymądrzał, ale teraz, dopóki się nie nawodnisz maxymalnie, nie bierz kreatyny! Ona ściąga wodę do mięśni kosztem nawodnienia reszty ciała/np. jelita grubego i cienkiego. W ogóle odpocznij. Ja byłem w podobnej sytuacji po cyklu na boldzie i teściu. Straciłem całą cięzko zrobioną masę przez zatrucie helikobakterem i kurację dwoma antybiotykami. Oczywiście, natychmiast chciałem wracać na jakąkolwiek bombę, bo stałem się płaski jak deseczka. Lekarz, z którym rozmawiałem powiedział, żeby najpierw zrobić przerwy kilka miechów - też od kreatyny - bo byłem odwodniony po biegunce. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 135
wielkie dzieki za wasze rzetelne rady. przemysle to wszystko jeszcze raz dobrze i zdecyduje czy wziasc jakas metke zeby cos tam wrociło czy zrobic przerwe od saa. najgorsze jest to ze po tym jak ciezko pracowałem cały rok zeby zrobic jakis postep i gdy mi sie udało to nagle straciłem wszystko w 3 dni przez co bardzo spadła mi motywacja i wogóle załamałem sie psychicznie. w kazdym razie jeszcze raz dziekuje za pomoc. gdyby ktos miał moze jeszcze jakas fachowa dorade dla mnie co zrobic prosze pisac, ja bede sprawdzał na biezaco wase opinie. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 135
lodzianin 1 miał bym do ciebie jedno pytanie poniewaz napisałes ze gdybym teraz wszedł na cykl to szybko bym nadrobił straty. co bys mi radził wziasc biorac pod uwage ze jestem swiezo po cyklu z enana mety i stanazolu a dawki były nastepujace: 1-5 meta 30mg/ed 1-10 enan 400mg/e4d, 5-11 stanazol 40mg/ed. z góry dziekuje za fachowa pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94826 Napisanych postów 364840 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670229
ile czasu jesteś juz po cyklu?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 135
ostatni strzał teścia był 24 maja a potem 14 dni ciągnąłem jeszcze stanazol. od 7 czerwca jestem na odbloku , ktory już koncze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94826 Napisanych postów 364840 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670229
jak cie tak przytruło trzeba było tego odbloku nie robić tylko zmostkować ze 4 tyg i polecieć od nowa.Jaki odblok robiłeś ?clom teraz leciałeś?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 135
tak , clomid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 135
pierwsze pięc dni po dwie tabletki dziennie i kolejne dziesięc po jednej tabletce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94826 Napisanych postów 364840 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670229
normalnie już jesz?wszystko jest ok?waga wraca?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 135
ogólnie nie jadłem 2 dni. zaraz po wyjściu ze szpitala trzeciego dnia zacząłem jeśc normalnie. miałem jednak jeszcze delikatną biegunke tego dnia. na drugi dzien wszystko sie unormowało (poza sylwetką i wagą) a od tego czasu minęło już około 9 dni. waga stoi w miejscu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie do Cyklu

Następny temat

Nie dziala?/Meta

WHEY premium