SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17
Witam
Mam kilka pytań a mianowicie
Zacząłem intensywnie trenować (godzina dziennie Cardio od poniedziałku do piątku) w tym również dieta niskotłuszczowa (mięso gotowane,pieczone,ryż,kaszą,dużo owoców i warzyw, woda mineralna 0 słodyczy)
Chciałbym dowiedzieć się czy mogę kontynuować treningi codziennie po godzinie ( przerwa w pracy) czy powinienem trochę przystosować
Jakie ćwiczenia Full Body workout mógł bym dodać do cardio jeżeli chodzę codziennie na siłownię, dodam do tego że udało mi się zrzucić 8 kilogramów, ważę aktualnie 116 kg i mam 187 cm wzrostu chciałbym dojść do 100 i zacząć budować sylwetkę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Przede wszystkim wywalić to codzienne cardio i skupić się na treningach siłowych. W tym celu zapraszam do odpowiedniego działu. Jak będziesz już znał swoją aktywność to wtedy wróć tutaj i wypełnij ankietę działu.

http://m.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html


Zmieniony przez - domer w dniu 2017-09-26 07:21:25

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dieta nisko tłuszczowa może okazać się potencjalnie niebezpieczna dla zdrowia. W dość szybkim tempie możesz doprowadzić do powstania stanów zapalnych w ustroju, zaburzeń wydzielania androgenów, gosp.lipidowej jak i również możesz upośledzić funkcjonowanie układu immunologicznego.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-09-26 14:25:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia

Następny temat

Budowa masy mięśniowej, 48kg

WHEY premium