SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje pomocy :P

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6
Witam ,od 3 miesiecy chodze na siłownie kiedys wczesniej chodziłem 1.5 roku ale przerwalem i po 2 letniej przerwie wróciłem ,chce podejsc do tematu bardzo profesjonalnie bo zawsze do wszystkiego staram sie podchodzic ,moim docelowym sportem jest motocross i na nim skupiam sie najbardziej ale chodze tez 3x w tygodniu na silownie ,jestem po treningu ogólnorozwojowym i chce zabrac sie za siebie :) trudno strasznie mi okreslic co konkretnie chce uzyskac ... chce bys silniejszy i ladnie wyrzeźbiony ale nie moge za bardzo nabrac na masie ,chce do tego dołączyć dietę ktora mi w tym pomoże bo wiem ze dieta daje wiecej nawet niz sam trening ,bardzo był bym wdzieczny gdyby ktos zrobil mi rozpiske cwiczen oraz diety pode mnie , w diecie moga byc zawarte suplementy

Oto moje dane :
20 lat
179cm wzrostu
72kg
nie jestem na nic uczulony i spokojnie moge wszystko jesc
jestem raczej zwolennikiem miesa :)


PS : wiem ze powinno sie robic treningi typowo na siłe lub mase lub inne wiec jesli nie moge za bardzo łaczyc tego to chce sie skupic najbardziej na sile . Jak cos to moje gg : 6112858

z góry wielkie dzięki i mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto poświeci mi trochę czasu :)


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 72

Wzrost: 179

Cel treningowy: Siła

Staż treningowy na słowni: 3 miesiace

Uprawiane inne sporty: Motocross - 3 lata

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Siłownia ,sprzet w domu

Dieta: niema ,staram sie od niedawna jesc 5 posilkow co 3-3.5 h i nie jesc fast foodow

Przeciwskaznania medyczne: niema

Zażywane suplementy: bcaa ,arthron complex na stawy , L-karnityna plus
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
masz pelno planow na rzezbe-mase-sile ale w twoim wypadku preferuja trening na MASE i masz podwieszone tematy,szukanie nie boli :) co do diety tak samo jest tek pelno..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6
no wlasnie na mase nie chce i nie moge ze wzgledu na dyscypline sportu ktora trenuje chce sie skupic na sile :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
prosze masz tu art napisane dla takich jak ty ktorym sien awet niechce troche poszukac :P

https://www.sfd.pl/5_metod_na_sile_i_kulturystyka_w_jednym_cyklu.-t276411.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyrownanie poprawka

Następny temat

Kreatyna

WHEY premium