SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuję pomocy.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6014

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

Wiek

Waga

Wzrost

Staż treningowy

Obwód pasa

Obwód klatki piersiowej

Obwód uda

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Stan zdrowia

Preferowane formy aktywności fizycznej

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Wrażliwość na stymulanty

Możliwosci finansowe

Cel/problem/opis

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 16 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 337
Tylko co w takim przypadku mam zrobić? Do kogo powinienem się zwrócić? Nie wiem gdzie szukać w moim mieście trenerów personalnych bo na internecie nic znaleźć nie mogę a na odległość to tak trochę bez sensu mieć trenera personalnego.

Jesteś tym co jesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
Myślę, że powinieneś określić ramy współpracy... Potrzebuję x zestawów urozmaiconych w różne produkty. Określenie co Ci smakuje, co Ci nie smakuje. Mniej więcej budżet jaki możesz przeznaczyć na dietę itd

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 16 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 337
Na początku przesłał mi ankietę do wypełnienia z tym co zjem i nie zjem i z tego ułożył te 2 zestawy, które i tak nie zawierały wszystkich produktów które lubię.


Zmieniony przez - OwcaDIX w dniu 2021-10-14 09:32:57

Jesteś tym co jesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160433 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234394
wiesz... musisz liczyc sie z tym, ze im masz wieksze wymagania, tym wiecej zaplacisz...
sa takie czasy, ze dobre osoby w swoim fachu sie cenia i tutaj za 200zl ciezko bedzie znalezc trenera personalnego, ktory bedzie Ci dodatkowo w tej kwocie poswiecal czas na zywo... kazda wizyta jendorazowa bedzie platna ekstra, to jak z lekarzami i wizyta prywatna

zaplacisz 200-300 zl za rozpiski - sredni zakres cen,
plus dodatkowe 50/100 za każdą konsultacje na zywo ekstra

to niestety nie sa tanie sprawy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 16 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 337
Właśnie próbuje się z nim skontaktować ale włącza się poczta głosowa. Próbować dalej? Czy to w ogóle ma sens? Czy lepiej prosić o zwrot pieniędzy?

Jesteś tym co jesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160433 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234394
trudno powiedziec, nie wiemy przeciez z kim wspolpracujesz, co to za osoba.
teoretycznie wykonala usluge, za ktora zaplaciles...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Obsmaruj w necie i tyle, bo co Ci pozostało

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
A jak poczta, to może zablokował Twój nr?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 16 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 337
Zadzwoniłem i dogadałem się jakoś z nim, powiedziałem co mi nie pasuje i o tym że ktoś powiedział że źle ćwiczę. On powiedział, że bał się odrazu dawać mi 3000kcal, ponieważ myślał że ja się załamie jak zobaczę że przytyłem, a tak nie jest. Z ćwiczeniami jednak okazało się że dobrze je wykonuję. Powiedział że ułoży i wyśle mi 5 zestawów 3000kcal w poniedziałek. Mam nadzieję że coś z tego jeszcze będzie. W sensie że mnie znowu nie wystawi i nie da mi znowu jakiś dziwnych zestawów mało urozmaiconych. Gdy będzie jednak coś nie tak to się jeszcze odezwę na forum i będę dalej próbował coś wykombinować, bo tak też nie może być że ja będę bez żadnej pomocy, ponieważ w moim przypadku ja potrzebuję pomocy i to jak najszybciej.

Jesteś tym co jesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33087 Napisanych postów 23176 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278077
Dogaduj się z nim bo jednak płacisz za usługę więc tez masz pełne prawo oczekiwac należytej opieki . Następnym razem wiedz że takie sprawy pasuje przed współpracą uzgodnić i przed powinieneś mieć np w cenniku wyszczególnione na co mozesz liczyć , ponadto podczas pierwszych rozmów zanim dojdzie do zapłaty idzie juz wyczuć z kim mamy doczynienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Martwy ciąg - odcinek lędzwiowy

Następny temat

przodopochylenie miednicy a zwis na drążku

WHEY premium