SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna pomoc...BARDZO.. ;)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1397
Witam
ćwicze juz ponad rok na siłce nabrałem troszke masy,ale siła to nie wszystko
W mojej okolicy nie ma żadnego klubu.do ktorego mogłbym sie zapisac,aby ćw jakąś sztuke walki..
Chciałbym abyście mi polecili jak moge sam trenować,zeby nabrac troche wprawy i sprytu..Ogolnie nie szukam problemow,ale sami wiecie,ze czesto one nas znajdują..Miałem kilka takich syt.Nie jestem jakims moskeim i tylko raz dostałem pożądny łomot..
Może znacie jakies str.internetowe gdzie są opisane jakies techniku lub coś takiego..za wszelkie rady zgóry wielkie dzięki

SOM UN EQUIP !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4723
Zacznij jeździć na seminaria Krav-Magi hehe..

,,Wściekły Anioł Demon Zła"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4723
http://www.kravmaga.org.pl/ 

,,Wściekły Anioł Demon Zła"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4723
może to..
http://www.combat56.pl/ 

,,Wściekły Anioł Demon Zła"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1397
Takie semianaria SUPER..ale własnie nie dla mnie..mam strasznie duzo zajec zwiazanych ze szkoła..robie dodatkowe uprawnienia zawodowe..a chce poprostu nauczyc sie kilku kopniec i ciosow,ktore przydaja sie wlasnie na dyskotekach,czy szkolnych ustawkach..

SOM UN EQUIP !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
Sam to sobie mozesz skoczyć a nie czegoś się nauczyć - zapisz się do jakiejś szkoły walki i nie opowiadaj że w poblizu nie ma no chyba że na pustyni Błedowskiej mieszkasz.

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 224 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7140
J/W
Samemu to człowiek tylko kuku sobie może zrobić he he!
A tak na poważnie to ludzie bardzo często pytają o samodzielne treningi sw i odpowiedź jest zawsze taka sama- sztuki czy sporty walki to niestety nie siłownia i tutaj trzeba do sprawy podejść profesjonalnie. Nie wystarczą gazety, filmy i rady kumpli co już trochę żelaza poprzerzucali. Nie mów że nie ma nic w pobliżu bo zawsze coś się znajdzie. A coś jest zawsze lepsze niż nic! No chyba że chodzi o to o czym tutaj nie można pisać...
Jeśli nawet faktycznie nie ma nic w obrębie np 5-10 km to szukaj dalej. Sam znam ludzi którzy jeździli po kilkadziesiąt km na treningi! I to w kilku przypadkach tylko w jedną stronę!
Brak czasu to też jest pojęcie względne- ja parę lat wstecz trenowałem raczej tak na pół gwizdka bo wydawało mi się że tego czasu mam bardzo niewiele. Teraz mam program składający się z jakichś 8 treningów w tygodniu pomimo że pracuje. A tamten okres z perspektywy czasu uważam za w tym akurat względzie stracony!

Si vis pacem, para bellum!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Na dyskoteki polecam zapisać się na tenisa ziemnego lub baseball. A na ustawki pójść do jakiegoś lokalnego wymiataki żeby pokazał Ci "Karate Polskie" (nie, nie chodzi mi o *******. Tam jest walka "ja vs oni" a Ciebie powinna bardziej interesować taktyka "my vs on")


Słowo daję no...

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening - Wanderlei Silva

Następny temat

Fight Quest - Program na Discovery Channel .

WHEY premium