SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna dieta - 202cm/70kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Co to btw?Co mam wyliczać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
ilosc białka tłuszczy weglowodanów i zapotrzebowanie kaloryczne
zaraz ci podam link tylko znajde

Edit: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html  to ci pomoze obliczyc zapotrzebowanie kaloryczne

jak juz obliczysz to daj 2g.białka\kg 1g.tłuszczy\kg i reszte weglowodany

Zmieniony przez - Lager90 w dniu 2008-06-24 22:49:20

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5091
nie koniecznie wyliczanie o juz jesli silownie potraktuje powaznie i bedzie wiedzial czego chce a teraz jak widze to nowicjusz więć niech je dobrze a za jakis czas stopniowo czytając topicy będzie uzupelniał swoja wiedzą co z tego jak mu rozpisze diete jak nie będzie w stanie sie jej trzymać albo nie będzie chciał kupować tych poroduków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nowicjusz to nie ma sensu nic liczyć, bo się zniechęci. Niech na razie je dużo i dobre produkty, a jak już się bardziej w to wkręci to wtedy sobie policzy wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w nie ma co od razu cisnac chyba ze sam chce liczyc to wtedy co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5091
tak napisałęm wyzej dobrze sie się zgadzamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Dobra, to zacznę jeść ryż,makarony,musli z rana w odstępach co 2h, wydaje mi się że wcisne.
Jeśli porcja 100g będzie za mała to zrobić np 200?
Czy lepiej jeść mniej a częściej bo slyszalem różne opinie na temat posiłków na mase.Na siłownie jak chodzić?Przykładowo o 9 wstanę, zjem te musli, o 10 na siłke?Czy narazie sama "dieta" ryzowa :P
Proszę o dalsze rady

Zmieniony przez - bizar w dniu 2008-06-25 13:04:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a gdzie miecho ? nie mow ze same ryze chcesz jesc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 96
Potrzebna dieta - 202cm/70kg

Temat akurat dla mnie wzrostu jestem tego samego lecz masę mam troszkę większa bo 74kg.I tu pojawia sie moje pytanie moje (TDEE = 2640kcal przy czym nie chodże na siłownię ani nic z tych rzeczy, ale chce zacząć)Czy jest możliwe do końca tego roku czyli przez 5 miesięcy dojść do wagi 100kg albo nawet 110kg? Czekam na odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie . chyba ze chcesz sam fat , ale i to by bylo bardzo trudne . zbyt trudne i ryzykowne dla zdrowia moim zdaniem . staraj sie stopniowo a z klasa .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta low carb - do oceny, pytanie.

Następny temat

174/65-70, potrzebna dieta

WHEY premium