SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna dieta.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 79
Ćwiczę tak na poważnie 4 lata. Wcześniej przez rok ćwiczyłem tak ogólnorozwojowo. Wzrost: 185cm Waga: 85kg Biceps: 37 Gdy zaczynałem ćwiczyć ważyłem ledwie 70kg i za bardzo nie mogłem przytyć, trenując piłkę. Później moja waga utrzymywała się przez długi czas w miejscu tak coś koło 74kg. Brałem kilka razy kreatynę, jakieś odżywki w małych ilościach,m ale nic nadzwyczajnego nie przybyło. Dopiero po 14 kg Gainera (Mass XXL) udało mi się zdobyć 11kg wagi, dodam jeszcze, ze przestałem trenowac piłke, wiec to tez miało swoje odbicie. Takiej masy nabrałem przez 8-9 miesięcy. Obecnie nie biorę żadnych odżywek, nie mam żadnej diety i masa utrzymuje sie przez cały czas taka sama. Nie mam jakiś specjalnych tendencji do tycia. Ćwiczę 4 razy w tygodniu.
W zwiazku z tym, ze studiuje nie zawsze jestem w stanie przygotowac jakies wymyslne posiłki, dlatego żywie sie 4 razy dziennie. Sniadanie: płatki owsiane z mlekiem
Drugie sniadanie: 2 bułki z szynką (jesli jestem w szkole) W przypadku gdy nie mam zajec to: 2 jajka na miekko, lub 2-3 parówki, do tego kilka kromek chleba z masłem.
Obiad: Zupa Drugie danie: ziemniaki, surówka, jakies mięso (najczęsciej schabowy)
Kolacja: kanapki z serem, szynką, czasami twaróg półtłusty lub tunczyk.

O to pokrótce przedstawiłem swoja osoba, sposob odzywiania. Moj plan to osiagnac tak max 95 kg masy ciala, ale nic na szybko. Prosiłbym teraz o rozpis jakiejs diety (jesli ktos by mogł to prosiłbym o kilka alternatywnych rozwiazan, zeby nie jesc ciagle tego samego), wraz z suplementacja. Planuje kupic sobie jakas odzywke i nie wiem czy ma być to weglowodanowo - białkowa czy białkowo - weglowodanowa. Chciałbym, aby ktos tez uwzglednił ja w tej diecie. Z góry dziekuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
dziennie. Sniadanie: płatki owsiane z mlekiem
//dodaj źródło tłuszczy i białka

Drugie sniadanie: 2 bułki z szynką (jesli jestem w szkole) W przypadku gdy nie mam zajec to: 2 jajka na miekko, lub 2-3 parówki, do tego kilka kromek chleba z masłem.
//chleb pełnoziarnisty/razowy, jajka ok, parówki daruj sobie.

Obiad: Zupa Drugie danie: ziemniaki, surówka, jakies mięso (najczęsciej schabowy)
//ziemniaki proponuje ew. po treningu, brak tłuszczy, co do mięsna proponuje pierś z kurczaka/wołowina

Kolacja: kanapki z serem, szynką, czasami twaróg półtłusty lub tunczyk.
//jeżeli to posiłek przed snem to samo białko ew. tłuszcz (byle się bilans zgadzał)

Dorzuć do diety posiłki, chociaż jeden. Ponadto warzywa i owoce i źródła tłuszczy. Oblicz bilans -> Dziennik posiłków -> www.darkthorn.republika.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 79
Dzieki za podpowiedzi, a jak tam podać ilość białka, weglowodanów, tłuszczy na kg masy?? Jest jakis przelicznik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 79
Te przeliczniki podane w pliku excela mnożę razy swoja mase ciała??? Czy te przeliczniki mozna lekko zwiekszyc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Okej, wyjaśnione na priv. Jak ułożysz wrzucaj dietę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uwaga! Bardzo ważne!

Następny temat

Dieta...Pomocy

WHEY premium