SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrebuje rozpiski cyklu ... co na zakonczenie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8
Witam

Zamierzam wrocic na silownie, wczesniej cwiczylem 4 lata .. nie bralem zadnego dopingu. Mialem bardzo dluga przerwe , planuje teraz ostro sie wziasc ale z lekka nutka wspomagaczy :D mam 25 lat waze ok 85 kg , wzrost 176.Potrzebuje waszej pomocy co ile i ile brac to co zakupilem i co na zakonczenie cyklu zeby normalnie funkcjonowac pozdro

winstrol depot 12 ampul po 1 ml
decabol (nadrolone decanoate) 10 ml
testosterone propionate 10 ml
testosteronum prolongatum 3 ampuly po 1 ml

pure creatyne 650 g.
proteiny 90 z glutamina 675 g.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1983
na odblok do samego propa clomid..... daj sobie spokój z saa jak nie masz odpowiedniej diety bo to bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Powinieneś Kolego wstawić porządnie wypełnioną ankietę... To przede wszystkim. Druga sprawa, że żadnego "fajnego" cyklu z tych środków nikt Ci nie wymyśli. Najpierw mogłeś się zapytać, a nie kupować chaotycznie środków. Sam prop by Ci spokojnie wystarczył na pierwszy raz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czym się kierowałeś kupując np 3 ampy prolki?
https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8
znajomy od ktorego to kupowalem mowil ze na odblokowanie wlasnie te trzy ampulki (produkcje spermy), oprucz tego na odblokowanie przysadki cos jeszcze potrzebuje nie wiem wlasnie co ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
masz zaj**istego znajomego ; ) sprzedaj deke i wino dokup propa aby 30ml było i leć 1-8 prop

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8
to moze za duzo tego to na dwa cykle jakos to rozlozyc , nie mam mozliwosci tego sprzedac bo siedze za granica ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
2 cykle ? z takich ilosc jednego normalnego cyklu nie ułożysz. z tych 10ml propa mozesz walić 50mge2d może coś posmyra ;)

jak nie masz mozliwosci sprzedaży to zostaw sobie na kiedys a dokup propka.

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Albo odpuść sobie i złap trochę teorii najpierw.... A z tego, co masz, to jak Ci już WhoIam napisał można zrobić najwyżej jakąś "podróbę" cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
UWAGA PANOWIE __ doradzacie gościowi który będzie odblokowywał sie trzema ampółkami prolki więc to raczej nie nasz poziom zaawansowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
ankieta,poza tym zacznij jeść i trenować potem myśl o saa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8
Dobrze wiec narazie sobie oduszcze , zjade do Polski to kupie prop. Tylko powiedzcie mi co mam na odblokowanie zalatwic bo pozniej nie bede mial takiej mozliwosc .. Chyba logiczne ze pisze na forum zeby sie dowiedziec , skoro nie mam takiej wiedzy a znajoma twarz ktora wcisnela mi 3 ampuly tego na odblokowanie najwidoczniej cieszy sie zyskiem ze mnie , ale akurat to jest nie wazne.
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CCBB PCT Calculator

Następny temat

ginekomastia

WHEY premium