SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pot,pot,pot,pot,pot pod pachami......

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Ja pamiętam, że pociłem się na pewno już w piątej klasie podstawówki Mam zdjęcie klasowe i tylko ja jestem cały spocony, że ze mnie leciało Choroba, która bardzo odbija się psychicznie i zabiera multum pewności siebie.

/ jeszcze w znacznym stopniu ogranicza człowieka

Zmieniony przez - Ziperon w dniu 2013-10-28 13:27:39

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3962
Etiaxil Mariany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Na morde mam się etiaxilem smarować Marianie? Czytaj wszystkie posty. Ps. Nawet pod pachy na mnie nie działa.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11
Może wypróbuj etaxil. Działa bardzo dobrze, ale trzeba stosować według wskazań na ulotce. Zbyt duża ilość preparatu może poparzyć posmarowane miejsca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 930
Ziperon wysmaruj sobie w końcu twarz tym Etiaxilem i zakończysz dyskusję jak ludzie zobaczą efekty. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Za małolata pośrednio próbowałem już, nie działa

/ Odaban czy jakoś tak w spreju do twarzy na pot też nie działa


Zmieniony przez - Ziperon w dniu 2013-10-29 15:21:26

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 930
Tego typu pierdoły są dobre na lekką potliwość, jak komuś się pocą pachy, dłonie itp. Jeśli z kogoś się leje to żaden kosmetyk mu nie pomoże, taka jest prawda, niezależnie od tego co mówią w reklamach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3962
Skoro tak to lekarz i on Ci juz poradzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Co poradzi?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak podbic cholesterol

Następny temat

Biała wydzielina w migdale. Zdjęcie.

WHEY premium