SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Post a metabolizm

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
Mam duchową potrzebę postu, nie mam pojęcia ile będzie trwał, myślę że jakieś dwa tygodnie, ale może dłużej - do miesiąca.
Jem tylko śniadanie.
Jaki to ma wpływ na metabolizm i jak potem wrócić do normalnego metabolizmu?
Nie poszczę co rok czy też cyklicznie, poszczę tylko jak odczuwam taką potrzebę, a odczuwam ją pierwszy raz w życiu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
OK, a jak potem wrócić do normy?
Bo to jednak chodzi o coś innego niż przerwa na 18 godzin a potem jedzenie do syta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
trudno mi powiedzieć, nie mam doswiadczenia w tej materii.
druga sprawa, że glodówka trawająca 1 miesiąc niekoniecznie jest zdrowa
mozna ograniczyc jedzenie, lub poszukac zamiennikow w formie warzywnych koktaili itd

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Pytanie tylko po co ?
Natomiast jak będziesz wychodził z niego jeśli się zdecydujesz się dalej w nim trwać , musisz stopniowo dokładać posiłki, kalorie oraz produkty których w jego czasie nie spożywałeś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

street workout

Następny temat

Budowanie masy

WHEY premium