SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posilki okolotreningowe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 110
Hej hej hej
Zaczynam tworzyc diete i mam pytanie odnosnie posilkow okolotreningowych. Zaczynam dzien o 5 rano. W pracy jesten do 12 j jade od razu na trening. Jak powinno wygladac moje sniadanie i posilek przedreningowy? Ile biala ile wegli? Czy sniadanie ma byc BT a lunch podpiac jako przedtreningowy i zjesc owsianke? Czy moze cos innego? Nie wiem do konca jak podejsc do tego tematu. I czy jak zjem sniadanie i lunch to wypic przed silownia bialko? Po treningu mam zamiar zjesc ryz z odzywka bialkowa kakaem i bananem. Po dwoch trzech godzinach zjem obiad a potem mala kolacje. Nie wiem tylko jak dobrze i prawidlowo rozpoczac dzien. Bardzo prosze o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
liczy sie ogol diety z calego dnia a nawet tygodnia a nie pojedyncze posilki, tak wiec nie da sie na to pytanie odpowiedziec.

wstaw swoja diete z calego dnia to sie jakos wskaze droge.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 211
Generalnie nie jestem zwolenniczką posiłków z wyłączeniem jakiegoś składnika, dlatego polecam jednak komponowanie B+T+W, zmieniając może jedynie proporcje w zależności od pory dnia. Na śniadanie głównie więcej tłuszczy, po treningu już mniej, ale więcej węgli. Przed treningiem zjedz coś, co cię nie "opcha", a jednak będzie siła :) I naprawdę nie musisz od razu po treningu wpychać w siebie odżywkę i banana (najlepiej jeszcze w szatni! ;) , przede wszystkim słuchaj organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Sama musisz próbować i słuchać swojego organizmu. Musisz wybrać właściwy opcję dla siebie. Jedni preferują śniadanie Białkowo Tłuszczowe inni natomiast typowo zbilansowany posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 211
Dokładnie - ja próbowałam śniadań B+T i byłam szybko głodna. Teraz jem z przewagą B i T, ale jakieś węglowodany też muszą być, bo inaczej nie wytrzymam do lunchu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jakie proporcje BTW zależy od Twej diety, mozesz dac wszedzie po równo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Dla osób początkujących równy rozkład jest najprostszy. Z czasem, w miarę nabierania doświadczenia możemy zmieniać, poznajac swój organizm.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcję 2100-2200 kcal

Następny temat

Dieta na masę do oceny

WHEY premium