SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek tłuszczowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3394
Woda się zabarwila na szaro *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wątpie byś ujadł ten klajster po całej nocce. najlepiej świeże zrobić i łatwo, kwestia 10 - 15 max minut. lejesz dziebko wody do garnka i wsypujesz troche platkow az sie to zagotuje i potem dolewasz mleka i tez czekasz az sie zagotuje. i gotowe tylko musi ostygnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3394
Hehe dobra dzięki na przyszlosc będę mądrzejszy no ale 100g dobrodziejstwa owsianki sie nie pozbede zjem : p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3394
Co do płatków owsianych czy jest jakaś inna alternatywa zjedzenia ich? 100g bardzo ciezko wchodI z mlekiem chyba ze poprosti taka bryłe miałem bo źle przygotowałem czyli lleje wode do garnka ile gdzieś tyle żeby przykry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3394
La 100 g platkow i potem mleko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okolo 0,7cm tej wody tak tylko zeby sie zagotowalo i nie spalilo przy okazji, bo raczej nie chcesz jeść płatków owsianych z pol na pol woda/mlelo. .

potem dolewasz mleka i tez sie ma gotowac jakies 2 -3 minuty.
jak ci trudno zjesc, bo sam wiem, ze to jest syte jak cholera, to mozesz sobie robic jakies nalesniki z platkami owsianymi przykladowo albo omlety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3394
Nom ale rano szkola , mało czasu wiec naleśniki czy jakieś płatki odpadaja może poprostu to rozłoże rano 50g i do kolacji 50 g chociaz po twarogu i calym dniu nie bd mieć ochoty na nic a dziś płatki meczylem 20 min ale wygrałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak chcesz to tak zrób, ale żołądek i tak ci się po pewnym czasie rozciągnie i wtedy będziesz wsuwał te 100g na lajcie. A jesz coś poza tymi płatkami rano na śniadanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3394
No nie tylko 100g z 250 ml mleka ale dzis sie klajster zrobil jak mowiles ale i tak bedzie ciężko teraz jadlem makaron 100g i dwa jaja i na kolacje 100g twarogu moze rozrobie ze smietanka czy cos takie polmpitne chleb do tego i chyba starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie musisz jeść wszystkiego w jednym posiłku. Możesz sobie zjeść ten makaron o 19:00, jaja o 19:30 a twaróg o 21 przykladowo. Nie jest istotne o której godzinie dostarczasz pokarm, ale czy wgl go dostarczysz i ile.

hmm, twaróg ze śmietanką do popicia? mi juz sie robi niedobrze na samą myśl . Za tłuste by ci to wyszło jak na mnie i byś tego nie upił. Jak już chcesz robić coś do popicia to zalecam dodatek banana to wtedy przyjemnie wchodzi. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jajka

Następny temat

Dieta do poprawy

WHEY premium