SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poręcze do pomek.

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11989

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kilobb---> ale dajmy na to że po jakimś czasie te pare kilo co chcesz dołożyć stanie się za lekkie..wiadomo..nie zwiększanie ciężaru=brak efektów w przyrostach masy..po jakimś czasie dojdziesz do takiego stopnia że 40-50kg będzie za lekkie i dalej trzeba będzie dodawać żeby były jakieś przyrosty...i co wtedy? poręcze ci pękają i..dalej chyba wiesz co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Po pierwsze ni epekna bo sobie szybko policzylem , ze te z filmu przy tych wymiarach i grubosci scianki jakie podalem wytrzymaja duzo wiecej.
Przy 400 kg material jeszcze pracuje w zakresie sprezystym, wiec nic si enie stanie. Zamierzasz sobie podczepiac 300 kg? Ja nie.
Oczywiscie obliczenia sa statyczne. Efekty dynamiczne w czasie ruchu trzeba uwzglednic ale i tak bym sie nie obawial. Jest duzy zapas. Chyba, ze Puma z jego podopiecznymi dojda do 300 kg w dipsach.

Po drugie ja robie HST. Najwazniejsz enie sa ciezary tylko progresja.
Od roku nic nie zwiekszam i mi rosnie.
Poprostu po SD zaczynam od mniejszych ciezrow.
ten kto robi HST bedzie wiedzial o co chodzi.


Zmieniony przez - kilobb w dniu 2009-01-19 12:24:46

Zmieniony przez - kilobb w dniu 2009-01-19 12:29:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
kilobb, a takie male porecze jak dales na filmiku wiesz gdzie mozna kupic??
jak by kelton zrobil tez pewnie bym zakupil bo bardzo by mi sie przydaly, a krzesla juz sie nie nadaja do niczego i domownicy sa zli, ze juz drugie z rzedu zniszczylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Nie wiem.
Gdybym wiedzial to bym kupil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
Kilobb , napisz do mnie na majla [email protected] bo ja nie mam abonamentu i do Ciebie nie moge, w sprawie poreczy ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Smog i jak ruszylo sie cos w tamtej drugiej firmie z poreczami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
K. napisz na majla :)

Zmieniony przez - Smoq. w dniu 2009-03-16 22:34:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
kupilem.
dzieki Smog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
nie ma sprawy :)

do Kelton`a, jak sie chce mozna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 463 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28056
kilobb mógł byś mi napisać na mail lnu gg gdzie udało ci się takie poręcze kupić bo tez jestem zainteresowany.
mail:[email protected]
gg:8902409
Z góry dzięki.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rolki

Następny temat

Pomoc w dobraniu sprzętu.

WHEY premium