SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poręcze do pomek.

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11970

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10695


Witam,
czy realizujecie również indywidualne zamówienia ?
Jeżeli tak, to czy byłoby możliwe wykonanie czegoś takiego ?
Niekoniecznie musi być idealnie tak samo ( może widzicie, że
warto byłoby coś poprawić ) ?
I jaka powinna być szerokość między uchwytami do pompek ?

Zmieniony przez - Darek62 w dniu 2008-09-17 10:35:58

Zmieniony przez - Darek62 w dniu 2008-09-17 10:45:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2023
najlepiej żeby było kilka uchwytów w różnej szczerokości bo jak sobie rozłożysz szeroko to tak klateczka się ładnie rozchodzi że szok :D

Raz się żyje , Raz umiera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 441 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8121
z tego co tu czytałem to realizują indywidualne zamówienia tyle że troche drożej wychodzi

III---III III---III III---III III---III

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Zgadza się możemy coś takiego zrobić na zamówienie ale na dzień dzisiejszy bardzo się wydłużył czas realizacji. Szczegóły na maila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
A ja mam pytanie czy moglibyście wykonać poręcze tylko przykręcane do ściany chodzi mi o same poręcze bez żadnych dodatków, najlepiej byłoby mi kupić te co sprzedajecie normalnie tylko bez tych elementów tapicerki a później jakby mi wpadł jakiś grosz to bym dokupił tapicerkę ,byłaby taka możliwość ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1497
Również byłbym zainteresowany taką poręczą (chodzi mi o tą z pierwszego zdjęcia)Ile by kosztował taki luksus?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
john_ny: Chodzi o samą ramę ?
kilobb,łoś-iłek: Robi się ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10695
KELTON

Zgadza się możemy coś takiego zrobić na zamówienie ale na dzień dzisiejszy bardzo się wydłużył czas realizacji. Szczegóły na maila.

Wysłałem maila ( na Państwa skrzynkę firmową ) i czekam na odpowiedź.

Poręcze, których zdjęcie zamieścił Kilobb wydają mi się lepsze niż te z pierwszego zdjęcia. Przydałaby się może ewentualnie
jeszcze jedna wzmacniająca poprzeczka.


Zmieniony przez - Darek62 w dniu 2008-09-19 11:00:34
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rolki

Następny temat

Pomoc w dobraniu sprzętu.

WHEY premium