SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porównanie supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1857
Rozstępy raczej nie robią się po zarzywaniu.. tylko ma się takie pompy że cie roz*****ala xD ale wracając do pytania.. co lepiej wyjdzie finansowo ? Czytałem o HP że nie ma nic lepszego.. pompa kosmos i energii w Ch** ... tutaj chyba więcej rad było - NE no i dylemat mam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
majster23 - wlaściwie to należałoby zadac pytanie- czy zależy ci na efektach często iluzorycznych jak napompowanie wodą i pompa wywolana zbytnim -często- rozszerzeniem naczyn krwionośnych, albo nawet mózgowych co przyczynia sie juz do zupełnie "błędnych" odczuć, często euforycznych w stosunku do dzialania tego czy owego staka,
czy poprostu zależy ci na efektach, ktore "widzisz realnie" czyli mniej subiektywnych a często niemniejszych -właśnie -realnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1857
Wiesz co... trudnym językiem piszesz xD ja taki prosty chłop jestem .. co te studia robią z ludźmi :) Chodzi mi o efekt widoczny na codzień,cały czas... niektórzy patrzą tylko żeby podczas treningu być wielkim. Mnie raczej interesuje, żeby efekty były jak najlepsze i długotrwałe a nie jak pompa - do 2h :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Dokładnie o tym pisał Apokalipsa

Jeżeli nie zależy Ci na efektach takich jak pompa na treningu to najlepszym rozwiązaniem jest jakaś wolna forma kreatyny, np. mono, jabłczan, orotan, czy ester etylowy. Wyjdzie tanio, a resztę kasy zainwestuj w odżywianie, biało, gainer a efekty "realne", czyli takie o jakie Ci chodzi będą lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Pisałeś że pierwszy cykl był na mono, więc jeżeli efekty były dobre to możesz powtórzyć cykl lub sprawdzić jak zadziała na ciebie inna forma kreatyny: jabłczan, ester, itp. Natomiast resztę kasy, jak już pisałem zainwestuj w dietę i jej ewentualne uzupełnianie.


pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2716
ELO !
Podepnę się
Mam małe pytanko,mianowicie co jest lepsze przed treningiem, no-xplode czy nitro energizer ?
Po treningu i w dni nietreningowe planuję mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1857
To co daje wiekszego kopa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1857
Brałem mono... efekty były, ale nie wiem czy takie jak bym tego oczekiwał... stacki nie dają nic poza pompą na treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2716
własnie o to mi chodzi, który z wymienionych wyżej przeze mnie produktów daje lepszego kopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1857
Cell Pump zawiera np kilka rodzajów kreatyny... ma to większe znaczenie, jeżeli nie bierze się pod uwagę pompy podczas treningu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomóżna :)

Następny temat

dawkowanie

WHEY premium