SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomysł na tatuaż. Jak wam się podoba ? :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 219 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2675
Siemano ;) W czwartek idę robić sobie swój pierwszy tatuaż. W zasadzie będę to dwa tatuaże. Będą to czerwone diamenty na tricepsach , symetrycznie umieszczone na obydwu ramionach ;) Moim zdaniem będzie wyglądać kozacko. Diament coś takiego jak na tej focie. Jak wam się podoba ten pomysł ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
paskudne. zastanow sie 20scia razy zanim zrobisz jakikolwiek tatuaz.

Zmieniony przez - dzejsu w dniu 2014-01-18 17:54:02

" What you do in life, echoes in eternity. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 219 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2675
Paskudny diament czy paskudny pomysł ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
wyobrazasz sobie siebie z takim tatuazem za 20 lat? zapytales, mi sie po prostu nie podoba, jakies takie hipsterskie. ale to Ty masz sie czuc dobrze z tym tatuazem, nie ja :)

" What you do in life, echoes in eternity. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 219 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2675
Old schoolowe nie hipsterskie ;) No mi się bardzo podoba . Dzięki że wyraziłeś swoją opinię ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 159 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18551
rozwalaja mnie teksty typu jak to będzie wyglądać za 20 lat.. a jak ma wyglądać?? Co do tattoo , to ważne by Ci się podobał, reszta jest mniej istotna. Po co się pytasz o zdanie innych, przecież Ty go będziesz nosił nie oni;)

,,life' a bitch and then you die; that's why we get high''
Blog - http://www.sfd.pl/[BLOG]_Władca_pierścieni-t1126934.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1096 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234774
drętwy, nie zrobiłbym tego sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Nie obraź się ale dla mnie kicz. I co symbolizuje "strach" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 219 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2675
Bez napisu , powiedziałem że diament. Oczywiście że ma się mi podobać i mi się podoba , po prostu chciałem się podzielić z innymi moim pomysłem. Diament z greckiego oznacza 'niepokonany' , 'niezniszczalny' :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Nie mam żadnego i nie planuję mieć, ale jeżeli już to podobają mi się napisy, czy jakieś sentencje, kolorowe obrazki do mnie nie przemawiają. A co do tatuażu za 20 lat - jak mu się znudzi to laserowo usunie ( drogo, boleśnie i zabieg wielokrotnie się powtarza, ale efekty bardzo dobre, tak wiec nie ma nic nieodwracalnego )



Zmieniony przez - keval w dniu 2014-01-19 14:41:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1674
skoro wiesz co oznacza i Ci się podoba czemu nie pokaż ten pierwszy jak możesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból kolan po cięzkich treningach nóg.!

Następny temat

ból brzucha z lewej strony

WHEY premium