SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ona wam sie podoba ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 533

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 31
Czy ona wam sie podoba ? Jest seksowna i stylowa, czy not ? Te paznokcie, brwi,rzęsy,usta,
makijaż, opaleniznę itd. Faceci, podoba wam sie ? Ocencie jej urode































Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33096 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
Dla mnie pasztet , sztuczny pusty manekin i nie lubie takich lasek , na noc ok do knajpy bym z nią nie poszedł :D
Daje sobie ręce obciąć że naturalnie ładnie ubrana i z minimum makijażu wyglądałaby o niebo lepiej bo widac że rysy twarzy są ok ale tu jest przerysowana zbyt mocno



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2020-09-13 17:56:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 280 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10662
W poważne towarzystwo, bym z tą panią się nie udał. W pewnych kręgach pewnie robi furore. Pani kształtna, dba o siebie i na swój sposób chce być atrakcyjna. Gdybym szukał gdzieś w karczmie, jako samotnik towarzystwa, pewnie bym nie pogardził. Wydaje mi się, że przesadziła ta niewiasta, chce zbyt mocno przykuć uwagę, a efekt zdaje się być odwrotny.

Umysł...duch i ciało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Na dłuższą metę nie.

A co to Ty jesteś, i Cię pojechali w necie i szukasz pochlebstw.

Coś mi się kojarzy że to juzwidziałem wcześniej .

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
Tak , tak . Pasztet ale jakby zagadała to oczka by się zaświeciły . Jednak nie zagada , wiec pasztet
Zamykam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

spalanie kalorii

Następny temat

Ginekomastia??

WHEY premium