SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomysł na tatuaz

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3569
Witam, mam zamiar zrobić sobie tatuaz. 2,5 roku temu zmarł mi ojciec i chce po nim mieć jakąś pamiątke. Myślałem, żeby wytatuować sobie cytat z piosenki Jongmena - Memento ''Nie umrze ten kto pozostanie w pamięci'' z samych pierwszych liter czyli ''N.U.T.K.P.W.P'' lub NUTKPWP. Bardzo bym prosił pomoc. Może też być jakiś wzór, sentencja. Dzięki wielkie za odpowiedzi. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
jak tatuaz ma symbolizowac cos/kogos waznego, to glupie jest pytanie o wzor...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Jw popieram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3569
A jakaś sentencja? myślałem też nad '' Bliski dla Bliskich'' i '' Śpiesz się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą''. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Mysle ze to twoja prywatna sprawa i raczej na forum takich rzeczy nie powinienes poruszac.Ale to jest tylko moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
sek w tym, ze ma to byc cos co sie bedzie TOBIE kojarzylo ze zmarlym wiec cytaty, kwestie zostaw sobie, a ewentualny projekt, czcionki poszukaj w salonach, znajomy tatuazysta mowil mi kiedys, ze ludzie najlepiej czuja sie dziarajac sobie cos co instynktownie im sie spodobalo/przyszlo do glowy, inaczej, ma to byc cos spontanicznego ale przemyslanego!

" What you do in life, echoes in eternity. "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Refluks-zdrowie vs trening

Następny temat

owłosienie na posladkach

WHEY premium