SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczynka na tatuaż

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 302 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8303
Witam, chce zrobić już mój trzeci tatuaż i mam pewien motyw w głowie na pierowszym planie stojąca dziewczynka w tle jakiś zamek lub opuszczona stara chatka w lesie, chodzi mi o tą dzieczynkę chce zeby była smutna i mroczna jednak nie umiem znaleśc odpowiedniej w internecie jeśli ktoś by mi podrzucił jakiegoś linka albo ma jakiś pomysł bardzo prosze o pomoc:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
profesjonalista powinein ci zaprojektowac kilka wzorow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 302 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8303
We wtorek jade obejrzeć projekt, ale chętnie bym poznał pomysł i spojrzenie na to innych osób również, może w ten sposób będe mógł coś dodać do jego motywu:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plama na skórze

Następny temat

clarins man ab firming gel efekty

WHEY premium