SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy ; ((

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2
Czesc,
Jestem marcin i jestem grubasem. :( Od tego tygodnia postanowilem to zmienic, mieszkam aktualnie za granica i za 3 tygodnie lece do Polski. Chcialbym jako tako wygladac takze prosze Was o pomoc. Mam do dyspozycji rower, hantle, sztange z ciezarami do 50kg oraz laweczke. Jakies dodatkowe wspomagacze typu tabletki itp. moga byc jezeli beda na ebayu to sobie kupie nie ma sprawy :P. Mam 18lat, 180cm a wagi nie znam bo nie mam wagi, jednak wiem ze nie jest to malo, ale nie jest tez MAX za***iscie duzo...
Kiedys chodzilem na silownie, wygladalem ok, ale zagranica zmienia i dlatego jest jak jest, jednak to sie zmieni no nie ? :D
Prosilbym o pomoc w ulozeniu diety [?! - moze to byc naprawde cos trudnego jestem zdesperowany :D] i jak, co, kiedy mam cwiczyc... zajecia w szkole mam zazwyczaj od 8:30 do 16:30 z godzinna przerwa!
Dzieki wielkie!
Pozdro
Marcin ^__^


PS. jezeli zlamalem jakis pkt regulaminu to przepraszam : P - nie bijcie !

huhu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomozecie ..?? :)

Następny temat

dietka do oceny!!

WHEY premium