SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4293
van dame dostał w******l nawet od swojego prywatnego ochroniarza bo go wk***ił wiec nie chodzi mi o to ze kozak z niego na maxa!pozdro

Nieważne przegrałeś czy wygrałeś - wciąż musisz zachowywac sie z klasą, jak prawdziwy mistrz -Quincy Taylor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 486
Mam 16lat i zaczelo mnie interesowac jak dobrze kopnac i jak bym mogl sie obronic na ulicy poprostu niechce isc z kims na ulicy a tu mi wychodzi dwoch i dawaj kase tylko zebymmogl sie obronic i niewiew czy lepszy bendzie kick czy judo wiec doradzcie moze ktos z was mial tez taki problem kiedys jak ja??

Jeśli masz to zrobić jutro zrub to dziś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maly001 nom,mniej więcej wiem o co chodzi
Ale mogłeś podać lepszy przykład kickboxera -McDonald(występuje w K1)

A co kolegi jar_17,co możesz trenować u siebie w mieście??
Też kiedyś miałem taki problem co wybrać,konketenie to między tajem a kickiem,wybrałem kicka bo trener mi się wydawał lepszy

Idź na sekcje,popatrz jak trenują,pogadaj z chłopakami i wybierz to co Ci będzie bardziej odpowiadało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4293
a zreszta ja polecam kicka a autor zrobi jak uważa!!

Nieważne przegrałeś czy wygrałeś - wciąż musisz zachowywac sie z klasą, jak prawdziwy mistrz -Quincy Taylor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4293
hehe spoko dragon ja napisałem pierwszego jaki mi do głowy przyszedł! spoko pozdro!

Nieważne przegrałeś czy wygrałeś - wciąż musisz zachowywac sie z klasą, jak prawdziwy mistrz -Quincy Taylor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4293
a za McDonalda łap soga bo to konkretny zawodnik a ja nawet o nim nie pomyślałem!ale moim faworytem jest LeBaner lub Ernesto Host ale oni chyba tajski trenowali tez wiec nie byłem pewnien na 100% wiec napisałem van dama który napewno trenował kicka!

Nieważne przegrałeś czy wygrałeś - wciąż musisz zachowywac sie z klasą, jak prawdziwy mistrz -Quincy Taylor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja lubie oglądać walkiBonjaskiego,konkret zawodnik a McDonald to też konkretny fajter jest

LeBanner trenował kicka,masz tutaj linka http://www.k-1usa.net/docs/fighters/fightfinder.asp?fighterid=19 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4293
tak Bonjaski tez kozak ale CIekawa będzie walka Bonjaski vs.Host! nie wiem na kogo postawic wydaje mi sie że Host da rade bo straa skzoła walki ma bardzo precyzyjne uderzenia i zna sie na ty co robi oczywiscie luie tez Remiego ale Host wieksze doświadczenie! chyba że Remi powali go kolanem to wtedy wsyztsko możliwe ciekawe bedzie!

Nieważne przegrałeś czy wygrałeś - wciąż musisz zachowywac sie z klasą, jak prawdziwy mistrz -Quincy Taylor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
ostatnie posty maja wielką wartość merytoryczną dla autora tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ups,mnie tu nie było

A tak na poważnie,to kolega chyba nie ma za złe tego spamu,zawsze to jakaś informacja o fajterach z K1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dzis gala

Następny temat

Parter Partner :]

WHEY premium