SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy.Uwaga drastyczne zdjęcia.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Dzięki, ale niestety zaraz potem mam obronę, więc znając siebie, będę wtedy na gwałt się uczyć, więc odpadam... Poza tym nie sądzę, by moja obecność zwiększyła frekwencję, bo nikt się mną nie interesuje Niemniej pomysł fajny i jak będzie edycja w stolycy to się piszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 641
Astry1 doczytałem się że jeździsz rowerem.Może kiedyś na siebie trafimy na trasie-pokaże Ci twoje miejsce w szeregu haha.To żart oczywiście.Jeżdzisz wyczynowo czy amatorsko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1491
U nas na siłownię przychodzi dziadek w wieku ok 50 lat i dzielnie ćwiczy. Nie zniechecaj się wiekiem, ja też się zniechecałem tym, że mam już 23 lata i w tym wieku nie opłaca się ćwiczyć - teraz wiem, ze to największa głupota jaką sobie wmówiłem. Osobiście trenuje boks i siłkę i efekty widać wyraźne mimo, że mam sylwetkę patyczaka. Dodam, że wiele osób w wieku powyżej 30 lat chodzi na siłownie więc nie zastanawiaj się tylko ćwicz i patrz jak widać efekty. Satysfakcja gwarantowana ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
"dziadek w wieku ok 50 lat" - ciekawe, czy sam tak o sobie powiesz w tym wieku przecież to wiek naszych rodziców, a oni nie wyglądają na dziadków. Ale ok, rozumiem, co miałeś na myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1491
Wybacz to sformułowanie, ale wiesz co miałem na myśli :) chcialem podkreślić i zaakcentować to, iż wiek nie jest ważny ;) jeżeli ktoś się poczuł urażony to pardon :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Spoko spoko Ciekawe, co tam nasz kolega Red porabia. Miał przedstawić swój trening, a tu cisza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 641
Melduję się . Zaraz wrzucę mój trening. Dopiero wpadłem do domu a że mam urlop i jest piękna pogoda to przejechałem sobie 47,36 km po asfalcie w tępie spacerowym 1.50.34s. co by mieć jeszcze siłę na jutrzejszy trening. Wrzucił bym ślad GPS z aplikacji Rruntastic ale nie mam pojęcia jak to się robi.Dostępne dla znajomych na Facebooku.Już się biore za to co obiecałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 641
A wiec tak.To jest mój trening od 2 tygodni.3 razy na tydzień wt,cz,sb
Rozgrzewka


1. Bieg w miejscu, w trakcie biegu unoszenie ramion w przód i w bok po 15-20 razy.
2. Stanie w rozkroku ramiona w górę, skłony tułowia w przód i w tył z pogłębieniem po 15-20 razy.
3. Stanie w rozkroku ramiona na biodra, naprzemianstronne skłony tułowi w bok 15-20 razy.
4. Stanie w rozkroku, opad tułowia, ramiona w bok, skręty tułowia 15 razy.
5. Krążenia bioder w staniu w obie strony 15-20 razy.
6. Stanie w szerokim rozkroku, ramiona na biodra, półprzysiady na lewej i prawej nodze 10-15 razy.
7. Pajacyki ok.20 razy.
Trening


1) Unoszenie zgiętych nóg wisząc na drążku (m. brzucha) 12-15 powtórzeń
2) Wspięcia na palce na jednej nodze (łydki) 15-20 powtórzeń
3.Przysiady klasyczne z obciążeniem
4)Podciąganie na drążku podchwytem na szerokości barków (m. pleców) 8-10 powtórzeń
5)Pompki klasyczne (m. klatki piersiowej) 10-12 powtórzeń
6) Wyciskanie hankli siedząc (m. naramienne) 8-10 powtórzeń
7)Uginanie przedramion (m. dwugłowe ramion) 10-12 powtórzeń
8.Pompki w podporze tyłem 8-10
9.Uginanie nadgarstków z obciążeniem
10.Drążek nachwytem ile mogę.
Po treningu rozciąganie.
Robię 2 obwody z przerwą 3min,Za tydzień dodam kolejny.
Zapomniałem dodać cwiczę hanklami 6kg.Drążek rozporowy na wysokości 2.10cm

Zmieniony przez - Red470 w dniu 2013-05-15 18:47:38

Zmieniony przez - Red470 w dniu 2013-05-15 18:50:16

Zmieniony przez - Red470 w dniu 2013-05-15 18:55:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 641
Później wrzucę fotę z moich zmagań w borach dolnośląskich.To jest moja piaskownica w wolny czas.
Ps Według mojego licznika spaliłem dziś 1445 kalorii .Tłuszcz precz

Zmieniony przez - Red470 w dniu 2013-05-15 19:10:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 641
Teraz wpierniczam niezliczone ilości placków owsianych z ananasem.Głodny jestem jak wilk.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywność fizyczna - CZY TO WYSTARCZY? ANKIETA!

Następny temat

trening masowy

WHEY premium