SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy.Uwaga drastyczne zdjęcia.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 641
Witam forumowiczów. Chciałbym dziś pokazać wam swoje zdjęcia i dowiedzieć się czy da się jeszcze w moim wieku popracować nad sylwetką i cokolwiek zmienić. Uwaga można się smiać
Wiek 34
Wzrost 172
Waga w gaciach rano 69
Staż treningowy-0
Troszkę próbuję ćwiczyć 3 razy w tygodniu i na ile mogę przestrzegam zasad żywienia. Dość dużo jeżdżę rowerem więc z kondycją u mnie nie jest najgorzej .I w tym miejscu pojawia się pytanie do was drodzy forumowicze. Czy w tym wieku i z taką bazą jestem w stanie cokolwiek zdziałać? Moim celem jest poprawa sylwetki i siły.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1491
ja osobiście nigdy nie rozdzielam treningu na poszczególne partie ciała, ćwiczę to co mi akurat pasuje. Ja się skłaniam bardziej ku takiej "ogólnorozwojówcę" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
W kazdym wieku nie jest zapozno. To zalezy od czego czy czujesz sie na silach. A propo sylwetki z czego tu sie smiac tluszczu nima , sylwetka taka jaka powinna byc. Co do poprawy sylwetki mozesz ulozyc sobie diete i utrzymywac dzienne zapotrzebowanie + dolozyc jakies cwiczenia na silowni . Moim zdaniem moglbys domasowac do tego 75 i pozniej to wyrzezbic ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 641
Naprawdę dziękuję za miłe słowa .Jestem zmobilizowany i nie odpuszczę. Potrzebna mi jest tylko fachowa pomoc.Bedę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki. Obecnie ćwiczę tym planem od 2 tygodni.
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html

Zmieniony przez - Red470 w dniu 2013-05-11 10:43:18

Zmieniony przez - Red470 w dniu 2013-05-11 10:43:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
mam nadzieje, ze sie nie obrazisz ze cie podciagnalem pod 35

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 641
No jasne, że nie w końcu nie wiele mi brakuje do 35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Chciałam od rana się pobudzić i się zawiodłam, bo żadnych drastycznych zdjęć nie widzę. Niezły panikarz z Ciebie. Czytaj, edukuj się i do roboty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 641
Biorę się do roboty i to ostro.Jak już pisałem jestem zmobilizowany na maksa. W nogach naprawdę mam sporo pary dzięki mojemu hobby jakim jest rower MTB po prostu uwielbiam jazdę po czym się da i gdzie się da. Ale wystarczy popatrzeć wyżej to jest tragedia moim zdaniem.Taki szczupły kogut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
A to ponoć ja jestem najbardziej płaczliwy na forum.... he he he

Dobra, to tak. Masz kolego całkiem dobrą bazę do rozbudowy.
Najpierw wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Potem ułóż sobie dietę czyli dobierz produkty i ich ilości które będziesz zjadał w ciągu dnia. potreningu.pl - tam znajdziesz linki
Następnie trening FBW 3x tygodniowo i jedziesz z treningiem. Trochę ciężko jest połączyć trening siłowy z ambitniejszą (duża objętość) jazdą na rowerze, więc musisz znaleźć złoty środek - ile, czego.

ps. Aga od pobudzania to są inne sposoby...

Zmieniony przez - astry1 w dniu 2013-05-11 11:51:02

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 641
Własnie skończyłem trening .Puki co drążek nachwytem to dla mnie nie lada wyzwanie. Mam nadzieję,że będzie lepiej po kilku miesiącach.Dziekuję astry1 zastosuję się do wytycznych.

Ps Ag88 Dzięki za podniesienie mnie na duchu.Jestem z dumy 2 cm wyższy Ale na poważnie to muszę poprawić swój wygląd.

Zmieniony przez - Red470 w dniu 2013-05-11 12:43:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jak masz problemy z drążkiem to podciągaj się z pomocą partnera treningowego, nóg opartych o krzesło albo rób wolno samo opuszczanie jak już nie możesz się podciągnąć. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Red470

Ps Ag88 Dzięki za podniesienie mnie na duchu.Jestem z dumy 2 cm wyższy


wyższy, znaczy się dłuższy
Astry - niezmiennie czekam, lecz nikt nic nie proponuje

Dobra, już nie spamuję i życzę powodzenia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywność fizyczna - CZY TO WYSTARCZY? ANKIETA!

Następny temat

trening masowy

WHEY premium