SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy... 80kg 16 lat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1237
Witam, mam pewien problem. Otoz od dluzszego czasu staram sie schudnac, probowalem biegania, silowni, cwiczen w domu, jednak waga zawsze wraca... Nie moge sobie pozwolic na specjalna diete, gdyz jem to co mi przygotuja rodzice ><, od wrzesnia trenuje Muay Thai, jednak schudlem tylko 5kg od tamtej pory... Teraz mam zamiar sprobowac ponownie zrzucic zbedne kilogramy, postanowilem biegac (bieganie po schodach), wykonywac cwiczenia takie jak brzuszki, przysiady, pomki itd. Chce to robic w seriach, czyli 25 brzuszkow, 15 pompek, 15 przysiadow, potem znowu 25 brzuszkow, 15 pompek i 15 przysiadow... Chce wykonywac 4 takie serie (aby bylo 100 brzuszkow), do tego chce dorzucic 15 min. biegania w gore i w dol po schodach maksymalnym tempem... Przegladalem forum i nic nie znalazlem na ten temat, i prosze mnie nie kierowac do poszczegolnych dzialow, gdyz potrzebuje bezposredniej odpowiedzi, ew. pomocy. Czy to, co planuje przyniesie efekty? Chce schudnac szybko, bez utraty miesni i zdrowia.




Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 80+

Wzrost: 172

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: spory

Aktywność w ciągu dnia: szkola

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Muay Thai, poniedzialki i srody

Odżywianie: jem wszystko, bez ograniczen

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej: bez ograniczen

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: brak

Zmieniony przez - Cr00g3r w dniu 2009-12-27 18:00:29

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odżywianie : jem wszystko, bez ograniczen

To mowi samo za siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24113 Napisanych postów 67862 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537030
jw
chcesz schudnac ? to po 1 jest takie cos jak dieta
nie musisz jesc kura, wolowiny itd wystarczy ze przeliczysz to co ci rodzice robia do jedzenia i z tego jedzenia wylicz sobie zapotrzebowanie/ dodajac lub odejmujac niektore posilki
konkretna odpowiedz dostales wyzej, takze do lektury

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1871
jeżeli trenujesz muai thai to po co chudnąć;] ale jeśli już to Twoje zdanie "jem wszystko bez ograniczeń" musi przestać istnieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1237
Chudnac po to, zeby wygladac normalnie, a nie jak niedzwiedz polarny... Muay Thai jest sportem uderzanym, a nie zapasami, wiec masa mi nie jest potrzebna. A wiec, co do odzywiania sie, jednak musze dostosowac sie do jakiejs diety... A wiec, moze poleci mi ktos jak sie za to zabrac, z gory uprzedzam, ze czytalem tematy podwieszone, i nie mam mozliwosci dostosowania sie do zalecen zawartych w tych tematach. Pozatym pytalem tez o cwiczenia, ktore chce wykonywac, czy one dadza jakiekolwiek efekty, czy tez powinienem dostosowac sie do czegos bardziej wymagajacego.

Zmieniony przez - Cr00g3r w dniu 2009-12-27 19:49:54

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja pierwsza redukcja - dieta do poprawy

Następny temat

Konkretne pytania odnośnie odchudzania (czyli droga na skróty)

WHEY premium