SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3206
wiatam!
wczoraj okazyjnie kupiłem kreatyne Weidera(500g) i mass xxl 2kg za jedyne 50 zl...tylko ze obie odrzwyki maja termin waznosci do 6 czerwca...musze to szybko oszamac...skonczylem niedawno robic mase, strasznie mnie po nim zalalo...teraz zaczynam zrzucac troche zbednych kg, nie jem juz tyle na noc, mozna powiedziec ze prawei wcale i ograniczylem ilosc wegli w diecie...areoby 3 razy w tygodniu...efekty widac:)
Problem jest w tym ze chce to zjesc ale tak zeby mnie po tym nie zalalo, zalezy mi na suchym miesniu a nie podejsciu woda...bo dziewczyna pruje sie do mnie za to ze robie z siebie swiniaka...a wiec chcialbym zjesc to tak by poszlo jak najmniej tluszczyku...mass xxl chce stosowac jako uzupelnienie diety...napiszcie mi w jakich ilosciach mam to brac i kiedy ?? by poszedl suchy miesien, nie zalezy mi na wielkosci tylko na jakosci ...............musze to zjesc .......
Pozdrawiam

Gdy Ktoś Ma W Życiu Pecha I Zmartwień Kupę, Może Złamać Rękę Podcierając Dupę :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 509 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9861
nie ma rady kreatyna i tak zaleje cie woda a po gainerze i tak troche tłuyszczyku przybedzie.ja brałem kiedys gainera ultimate.n poł roku przeterminowanego i gyło git !!!moim zdani tego gainera spokojnie mozesz sobie wziasc we wrzesniu.co do kreatyny nie mam pojecia lepiej jak ktos inny sie wypowie

<<< powrót >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Sprzedaj na allegro

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
kreatyne bierz normalnie tylko w małych ilosciach.

mass xxl w zaleznosci od braków w diecie

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Jesli suple nie byly otwarte i zawilgocone, to spokojnie mozesz je brac.

A gainera niestosuj w konskich dawkach,to niebedziesz swiniakiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aspiryna

Następny temat

DIBENCOZIDE MAGNUM ????!!!

WHEY premium