SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc z wybraniem środka.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiedzcie mi jedno, nie mam kolegów żeby się spytać bo
siłownie mam w domu. Więc pytam się was.
Chcę brać testosteron, coś na mase
czy opłaca się to brać, z tego co słyszałem testo jest
bardzo dobry na mase.
Jakie skutki uboczne mogą wystąpić po nim.

Help.

by TomBo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
Rzeczywiscie arturos troszke przesadził z ta meta.Jak na pierwszy cykl to chyba za krótko trenujesz, no ale jak juz chcesz ...twój wybór.Teść chyba da duzo masy, no ale ja bym polecił dece + wino = mało szkodliwa mieszanka.Co do tej deci co koles ci proponował to jak ma oridżinal to za 35zł sie opłaca bo deca jest po 2ml czyli masz za 35zł 2 strzały.

"Dzisiaj jestem mały, jutro bede duży"

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Racja MisOO- deca i wino lepsze. A co do skutków ubocznych to jeśli będziesz brał małe dawki i odpowiednio sie odzywiał, jest duze prawdopodobieństwo ze nie wystapią wcale- przynajmiej teraz. No chyba że jestes uczulony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
tombo kolegow nie masz ale sa strony o tresci saa wystarczy wstukac i wyleci ci 1000 stron o efektach i innych,wiec podstawy powinienes sam szukac w internecie,pozatym mysle ze silownia domowa i koksy to troche nieporozumienie,watpie zebys mial takie zaparcie w domu jakie jest na silce przy kumplach pozatym zawsze jakies serie wymuszone koledzy ci pomogom a przy koksach trzeba wiecej pracowac niz normalnie,proponuje ci zapisac sie na silke jesli jzu chcesz koksowac.

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kingkong!
nawet mnie kurde nie strasz. ja zawsze myślałem, że testos. jest największym badziewiem! ten cykl który podałem to był mój pierwszy cykl! czy w tym momencie mam sie czegoś obawiąć?! cholera chyba zrobie se testy wontrobowe...


arturos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
jak cie nie boli to zrub sobie dopiro po cyklu


Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jakie zaproponowalibyście spuplementy dla początkującego (mam zamiar dożyć sędziwego wieku bez wizyty w "serwisie" :)?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
wracając do tematu: kie koks jest Ci potrzebny. Zajmij się ciężarami zamiast myśleć o dupie marynie na siłowni.
Jeśli chcesz zastosować coś mocnego z suplementów - proponuję aminokwasy MLO 2121 z wyciągiem z wątroby wołowej. Mają powera jak cholera. Zjadłem już kilka opakowań. Do tego dextroza + krreatyna Multipower albo inna w proszku.

A o koksach zapomnij. Bo jak słabo ćwiczysz bez nich, to i tak słabo będziesz ćwiczyć po nich. Koks jest dla zaawansowanych.

Witaj King!

Pozdrowienia...

www.dyq.republika.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 546 Wiek 58 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28657
dyq
spojrz na date..... ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
no King he szkoda ze przeterminowany ten post
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO TO JEST???

Następny temat

neoton i solcoseryl

WHEY premium