SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 402
Witam:)
Będe własnie konczyl cykl deca+testosteron
enanthan 500mg e7d
deca 300mg e7d
Mam pytanie odnośnie odblokowania...mam 2 listki clomidu wystarczy?? i ile HCG mam zakupic
Prosze o rozpisanie odblokowania co i ile prze jaki czas:) pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
kiedy dece konczysz a kiedy enata

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 402
11 tygodni cykl trwa...jestem w 9 tygodniu...dece wlasnie skonczylem bic a tescia jeszcze 2 tygodnie...jak z odblokiem..prosze podac wszystko zebym nie zadawal znowu pytan..chodzi mi ile mam kupic clomidu co ile walic i przez ile i jak z clomidem jakie ilosci i ile
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
po ostatnim strzale zaczynasz wbijac hcg 500-1000j co dzien przez 2 tygodnie do tego zaczynasz jesc tamoxifen po hcg dajesz clomid 150mg pierwszy dzien 100mg drugi dzien i 50mg do konca tamox jesz z hcg i clomidem 20mg dzienie ,24 tabsy cloma powino starczyc ,hcg 10000j kup i tamox policz ile bedziesz potrzebowal

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proźba

Następny temat

kody na cypku balkana real czy walek

WHEY premium