SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w odbloku.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Za dużo pytań , trochę się gubię co aktualnie bierzesz jakie dawki hcg szły , dlaczego myślisz że masz uszkodzone komórki Leydiga ?

FSH oraz LH masz napisane wyżej przeze mnie i Alexa że badasz dopiero po sermach kilka dni np tydzień, wtedy wyniki są wiarygodne.
Edytuj posty kolego.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2036
Brałem 5000j podzielone na 3 strzały co 3 dni.
Ale pytam czysto teoretycznie bo nigdzie nie mogłem znaleźć konkretnej informacji.
Takie do edukowanie sie.
I przy okazji zastanawiałem sie czemu przy tak wysokim LH testosteron tez nie miałem wystrzelonego w górze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205593
Qba91
Brałem 5000j podzielone na 3 strzały co 3 dni.
Ale pytam czysto teoretycznie bo nigdzie nie mogłem znaleźć konkretnej informacji.
Takie do edukowanie sie.
I przy okazji zastanawiałem sie czemu przy tak wysokim LH testosteron tez nie miałem wystrzelonego w górze.



Wysoki poziom LH powoduje zwiekszona ilosc wytwarzania endogenego testosteronu ale nie ma szans zeby jego wynik byl wystrzelony ponad norme jak przy egzogennym tescie podawanym w dawkach kilkunastokronie wyzszych niz dawki lecznicze.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2036
O własnie o to mi chodziło:)
Dzieki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2036
chłopaki duszności na bromo są normalne czy jak się nasilają to lepiej odstawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4878
Siema starczy mi hcg 2x5000iu i 12 tabsow cloma 50mg po 40 strzalach cypionatu 250mg e5d.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2036
wydaje mi sie ze mało Cloma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
muszak14
Siema starczy mi hcg 2x5000iu i 12 tabsow cloma 50mg po 40 strzalach cypionatu 250mg e5d.

Ziomeczku nie starczy Ci, wszystkiego mało, ale załóż swój temat z ankietą, nie u kogoś piszesz, bo zaraz zrobisz sobie kuku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2036
Ponawiam pytanie.
Czy miał ktoś z was kiedyś duszności po bromo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Duszności nie. Ból głowy i zatkany nos owszem. Ale możliwe,że tak na Ciebie zadziałało. Lecz nie panikuj na bromo szybko się toleruje sajdy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testy składkowe - zapisy

Następny temat

potrzebna porada co do testosteronu enan.

WHEY premium