SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w odbloku.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2036
Jakieś pomysły.
Spróbować kuracje Nolvadexem?
A objawem niskiego testosteronu moze być zwiększona agresja?
Z drugiej strony na siłowni siła mi niespadła, straciłem trochę tłuszczu który złapałem podczas odbloku, i wywaliło mi trochę syfów.
W dodatku po treningach chodzę dłuższy czas spąpowany wiec myślałem ze testosteron mi sie podniósł.



Zmieniony przez - Qba91 w dniu 2015-11-30 23:26:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a po co chcesz jakieś kuracje nolwą robić? A jak robiłeś te dwa poprzednie badania to pierwsze było na clomie, a drugie już bez cloma tylko po provi parę dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2036
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ile po clomie były te drugie badania? Na clomie wiadomo że test wyżej, a teraz jak nic nie idzie to jest tam gdzie musiał być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2036
12.X skończyłem clomid badania robiłem 9 XI czyli około miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yhym, a przed cyklem było git? Czy mniej więcej jak teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2036
Przed cyklem było wszystko ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2036
Dodam że jak mi sie skończyła pierwsza paczka provironu i czekałem jak kolega mi załatwi kolejna to libido było juz w pożądku.
W momencie jak zacząłem kolejna paczke to mi libido zaczęło spadać.
NIe wiem czy to po prostu przypadek albo ten proviron jakiś trefny był.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to trzeba liczyć że po czasie wróci do normy wszystko. Zobaczymy, szkoda że nie masz tych sprzed cyklu, ale teraz nic nie zrobisz raczej. No to nie potrzebnie wrzucałeś kolejną paczkę jak było ok. Powinno wrócić do normy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2036
Kolejna paczke wrzuciłem bo jeszcze progesteron miałem podwyższony.
Ale faktycznie czułem sie już w porządku. Libido było w normie z rana pała stała jak należy.
Ale w takim razie proviron by mnie przyblokował?

A ewentualnie jak przez jakiś czas nic sie nie zmieni to jakie kolejne kroki by można było podjąć?


Zmieniony przez - Qba91 w dniu 2015-11-30 23:52:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testy składkowe - zapisy

Następny temat

potrzebna porada co do testosteronu enan.

WHEY premium