SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w odbloku.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2036
Tak ogólnie to mnie sumienie gryzie ze zawaliłem odblok i to co wymeczyłem na siłowni połowa spadło:/
Dużo pracy w to włożyłem: dieta, zero alko, żadnych treningów nie opuszczałem a tu jeden błąd i....
( wiem że z własnej głupoty)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Masz 24 lata wszystko przed tobą. Masz nauczkę i więcej dupy nie dasz. Patrz na pozytywy choć wiem że w tej sytuacji acieko jw dostrzec.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najbardziej boli brak alko co nie? Masz czas następny cykl będzie gitara
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Zioekt nigdy mi edytować nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2036
W sumie jak napaliłem sie na siłownie to powoli odchodziłem od alko po tym jak widziałem spadki siły po grubszych imprezach aż w końcu odstawiłem na dobre.
Teraz sporadycznie jedno piwo wypije ze znajomymi i to raz na miesiac:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2036
W sumie za tydzień będą dwa miesiące przerwy od ostatniego cyklu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2036
Chłopaki poczekać jeszcze czy mógł bym juz zaczać?
Jeśli tak to pomożecie ułożyć cykl?
Jak coś to zostało mi jeszcze 9 ampułek susty 250:p a resztę sie dokupi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205592
Rozumiem ze chcesz masowac?
Jesli tak to test + deca lub bold (osobiscie wole bolda) + nadwyzka kaloryczna i jazda

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2036
A mógł byś mi rozpisać cykl na suste i boldka wraz z odblokiem?
Chciał bym też wykorzystać do tego pod koniec cyklu propa i masteron / winstrol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uzupełnij w całości: https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html
bo ta na początku to trochę marnie uzupełniona, do pct spoko, bo i tak trzeba pomóc ale pod cykl całą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testy składkowe - zapisy

Następny temat

potrzebna porada co do testosteronu enan.

WHEY premium