SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy suplach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 620
Przód i tył:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 620
To przód

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
z tym stazem nie bierz nic przerwa okolo 6 tyg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 620
no może i tak powinno być ale na sucho nie idzie mi zbyt dobrze i bez żadnych efektów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1921
Jak tak czytam Twoje posty, to w zasadzie nie wiem o co Ci chodzi. Na sucho nic Ci nie idzie ? To zacznij jeść. Wejdź sobie na potreningu.pl i sprawdź swoje zapotrzebowanie kaloryczne w ciągu dnia, i dodaj do tego np 400kcal. Wtedy nawet bez tych 'super prochów' - bo rozumiem, ze za takie je masz, przyjdzie Ci i siła i masa.

Winners never Quit.
Quiters never win.

Jeżeli pomogłem wejdź :

http://www.pajacyk.pl

I naciśnij na brzuszek pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 620
nie no sorry troche to poplontane ale chodzi mi o to że miałem diete na mase obecnie mam wystaczająco masy wiec nie mam diety na masę tylko zdrowo się odżywiam tylko że z przettrenigówką nieźle mnie pompuje a bez słabo taka jest różnica a że przerwe uszę zrobić to wiem tylko pytam się czy moge brać BCAA bo nie zawiera kreatyny a małą redukcje bd robił nie chodzi mi tu teraz o mase i czy do tego BCAA moge coś ewentualnie dołączyć na okres około 2 miesięcy odpoczynku od odżywek z zawartością kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402512
mozesz ale nie musisz,
jaki dokladnie bedzie cel teraz, podczas tej przerwie od krety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 620
no celem miała być siła i bd robił na sucho siłowy bez niczego nawet bez tego BCAA i zdrowe odżywianie bo diety na mase nie potrzebuje bo niedawno skończyłem właśnie diete na masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 620
bo obecnie siłowy juz robie teraz 3 tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 620
i nie wiem czy nie lepiej teraz zrobić przypuśćmy po 3 miesiącach jak brałem te odżywki z kreatyną i jej pochodnymi odmianami 2 miesiące na sucho rzeźbe z odpowiednim odżywianiem poprostu nie wiem i ktoś mi musi podpowiedzieć co lepiej i jak ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odżywki kupić na mase??

Następny temat

Pytanie- miarka do odzywek a waga?

WHEY premium