SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1989

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

93
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2726
witam.Jestem w trakcie planowania swojego 2 cyklu.Właśnie kończę cykl na propie z winem.Do następnego cyklu chciałbym dorzucić coś na czym zbuduje większą masę, a później ładnie ją ubić.Wyczarowałem sobie coś takiego
1-6 metanabol 30/40mg ed/oral
1-8 test.enan 100mg e3d
9-14 test.prop 100mg e2d
11-16 winstrol 50mg ed/oral
Jak panowie specjaliści widzą taki cykl?
Czy dawkowanie testa jest odpowiednie?
I jak maiałby wyglądać odblok? pewnie hcg i clomid, nolvadex od poczatku cyklu po 10mg(zapobiegawczo) ile tego wszystkiego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2726
Siemanko.Moja machina ruszyła tzn towar zamówiony.Na początku stycznia wchodze na bombe i tak sobie czytam o tej dece...wyczytałem że może wystąpić po niej ginekomastia progesteronowa na ktora nie pomoze tamox.Wyczytałem też żeby jej zapobiec mam brac wit.b6.W jakich dawkach mam zażywać? Dodam też że po ostatnim cyklu na propie dopadło mnie gino czy to znaczy ze po dece na bank mnie wezmie?

Zmieniony przez - Struś Pędziwiatr w dniu 2013-11-27 19:23:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94439 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2726
1. WIEK:25
2. WAGA:93
3. WZROST:177
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:2,5 roku
6. DIETA:
-białko:3g
-węglowodany: 4-5g
-tłuszcz:1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: prop + wino
8. TRENING:Hardkorowy:)
9. CEL CYKLU: masa i ładne ubice na koniec
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: własnie koncze bedzie idstep 2 miesiace
11. POZIOM BF%: 18
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):mezo
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: porostu
15. PPM (podstawowa przemiana materii): dobra
16. WYNIKI SIŁOWE: nie robie rekordów bo cwicze sam ale wszystko ponad 100kg bedzie :P
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94439 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
albo enan albo prop jak taka długość cyklu,za mało enana na poczatek daj od początku propa i wino o tydzień więcej od propa,jeśli dał byś enana to wtedy o 2 tyg więcej wino

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2726
Dlatego wyczrowałem taki dlugi cykl żeby zrobić odstep pomiedzy oralami.Moze zamiast tej mety coś innego? Jestem otwarty na propozycje.Jestem zadowolony bardzo z cyklu ktory przebylem(prop +wino) i chciałbym przy tym zostac ale i dolozyc cos bardziej masowego na poczatek, zeby pozniej ładnie pociac winiaczem.

a moze wystarczy tylko zwiekszyc dawke propa nast razem? teraz walilem 100mg e2d

Zmieniony przez - Struś Pędziwiatr w dniu 2013-10-06 23:00:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2726
lodzianin co powiesz na coś takiego
1-6 meta
3-14 prop
10-15 wino
czy lepiej by bylo dac testa od poczatku razem z meta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94439 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
1-6 metka 1-14 prop do 5 tyg mniej od 6 tyg podbicie aby nie było zastoju po mecie 8-15 wino

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Czemu chcesz lecieć tyle czasu na propie? Wygodniej, bo mniej wbijania, byłoby na jakimś długim estrze.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2726
Kruq w zasadzie nie wiem czemu:) moze dlatego ze propka mam juz sprawdzonego.Jak juz pisalem jestem otwarty na propozycje bo jestem żółtodziób w tym temacie i nie wiem co z czym łaczyć najlepiej.Moze ktoś ma jakiś lepszy pomysł?Własnie kończe cykl 1-8 prop 100mg e2d 3-10 wino 40mg ed. i jestem zadowolony ,ale chciałbym dodac cos bardziej masujacego do tego...jakieś propozycje? Moj planowany cykl wyszedł tak długi tylko przez to ze nie chciałbym jesc przez 12 tyg orali non stop.Cykl moze wygladac podobnie do tego który koncze tylko z jakims extrrra dodatkiem:) z góry dziekuje za pomysły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Przeciwwskazań do propa przez tyle czasu to nie ma, pod warunkiem, że nie przeszkadza Ci częstotliwość wbijania. Sam lecę obecnie już ze 20-ty tydzień

Jeżeli chodzi o przymasowanie to proponuję klasykę gatunku czyli test, deka i meta na kicka. Wyglądałoby to tak:
1-6 meta 30mg ed
1-6 deka 300mg ew
7-12 deka 400mg ew
1-6 enan/cypio/miks 400mg ew
7-14 enan/cypio/miks 500mg ew

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2726
20sty tydzien...wow! dla mnie to nawet nie do pomyslenia narazie:D Powiem szczerze kruq ze myslalem nad podobnym cyklem jaki podałeś tzn razem z deką ale kurcze jakos mam obawy przed nią.Tyle sie naczytałem ze bardzo miażdży jajka że mam troche stracha...jak to jest? czy HCG pomaga w 100% na ta dekową przypadłość?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odruch wymiotny po szocie ... xD

Następny temat

Cykl mety

WHEY premium